2737
2734
عنوان

طلاق یا ادامه..

203 بازدید | 14 پست

چ کار کنم طلاق بگیرم مطمعنم موفق میشم مستقل میشم و ب تک تک ارزوهام میزسم

بمونم هم عین ی کلفت فقط کار تو خونه و فقط حق نفس کشیدنم با خودمه..

تروخدا بهم روحیه بدین

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یبار متن خودتو بخونی مشخص میشه چ راهی درسته،خودت جواب خودتو داری میدی

میدونم با نام کاربریم شب بیداریها و دعواها و داغ دل خیلیاتونو تازه کردم🤭😑باور کنید منم یع زخم خوردم پس فحش ندین😁😤تازشم هنوز خواهرشومل نشدم خداروشکر😎💃کاربری سوممه🥺توی تاپیکای دعوای عروس و خوارشوهر و عروس و مادرشوهر تگم کنید تا خشتک قوم شوهرو بکشم رو سرشون😤😂والا😒طفلک عروس مظلوم چ گیری کردع🥺😜خلاصه کع کرونا با همه بدیاش یادمون داد اگ فاصلمونو با خیلیا حفظ کنیم،سالم تریم😪👐به امید اینکه به زودی زود این ویروس کع انگاری از اقوام شوهره🤪،کوله بارشو ببنده و گورشو گم کنه😷🤲
2731
یبار متن خودتو بخونی مشخص میشه چ راهی درسته،خودت جواب خودتو داری میدی

اخه ی پسر ۲ساله دارم

ممکنه بعد از طلاق اونجور که فکر می کنی پیش نره🍀

مطمعنم ک مستقل میشم 

چون مجردیم کلا مستقل بودم

کلا میرم ی شهر دیگه پیش خواهر برادرام

به نظرم آنقدر رویایی فکر نکن اون چیزی که هست با چیزی که تو ذهن توعه خیلی فرق داره  منطقی باش چ ...

اخه عزیزم مجردیم مستقل بودم و خب با تلاشای خودم ب هر چ میخواستم میرسیدم..

الان چون پسر دارم خیلی دو دلم

2740
اخه ی پسر ۲ساله دارم

بمونه شاهد خوارشدن مادرش باشع راضی میشی؟؟مطمئن باش بعدا همون پسرت از اینکه بخاطرش موندی و تحقیر شدی راضی نیست

میدونم با نام کاربریم شب بیداریها و دعواها و داغ دل خیلیاتونو تازه کردم🤭😑باور کنید منم یع زخم خوردم پس فحش ندین😁😤تازشم هنوز خواهرشومل نشدم خداروشکر😎💃کاربری سوممه🥺توی تاپیکای دعوای عروس و خوارشوهر و عروس و مادرشوهر تگم کنید تا خشتک قوم شوهرو بکشم رو سرشون😤😂والا😒طفلک عروس مظلوم چ گیری کردع🥺😜خلاصه کع کرونا با همه بدیاش یادمون داد اگ فاصلمونو با خیلیا حفظ کنیم،سالم تریم😪👐به امید اینکه به زودی زود این ویروس کع انگاری از اقوام شوهره🤪،کوله بارشو ببنده و گورشو گم کنه😷🤲
بمونه شاهد خوارشدن مادرش باشع راضی میشی؟؟مطمئن باش بعدا همون پسرت از اینکه بخاطرش موندی و تحقیر شدی ...

وایییی..مث این بود حرفت ک اب خنک ریختی رو قلبم

بخدا حق نفس کشیدنم دست باباش بود ازم میگرفتش

بزرگشه منو میبخشه

اگه هم قراره مث باباش بشه ک هیچ

مطمعنم ک مستقل میشم  چون مجردیم کلا مستقل بودم کلا میرم ی شهر دیگه پیش خواهر برادرام

خودت میگی مجردی؟ اینکه بعد جدایی مثل مجردی باشی صد در صد نیست .‌شاید از نظر کار مستقل شی ولی شاید مسایل دیگه ای پیش روت باشه ک تو مجردی باهاش درگیر نبودی چون مجردی خودت بودی.  بدون بچه بودی.   گاه باید  سبک سنگین باید کرد مشکلات زندگی رو.  اینکه تا چ حد محدودی تو متاهلی رو خب نمیدونیم .‌ولی بهر حال  بعد جدایی معضلات بچه هم هست ک هر چی بزرگ تر میشه بیشتر میشه. چ با شما باشه چ با پدرش. بهر حال از یه مشاور کمک بگیر شاید دید گاهت عوض شه یا مشکلت تا حدودی بر طرف شه

من بودم و خلوت منو... ترانه های داریوش... تا زمستون ۹۲ که یکی اومد که نفس می کشید تو هوای داریوش💕 شدیم هم قدم، هم دل و هم صدای هم تو ترانه " شام مهتاب"🍁 باتو...باتو اگه باشم وحشت از مردن ندارم.لحظه هام پر میشه از تو وقت غم خوردن ندارم💑 کنار هم آرامش امروزمونو ساختیم،  تو خوشی و ناخوشی کنار هم بودیم، حالا امروز هر دومون باور داریم که هزار برابر از روزای اول عاشق تریم... خدایا ازت ممنونم که هوای دل عاشقمونو داری🙏
وایییی..مث این بود حرفت ک اب خنک ریختی رو قلبم بخدا حق نفس کشیدنم دست باباش بود ازم میگرفتش بزرگشه ...

خودت نسبت به اوضاع خودت آگاه تری،بهتر شرایطت رو درک میکنی.

مطمئنم کار درسته رو انجام میدی عزیزم❤️