2737
2739
عنوان

من فردا زایمان می کنم

118 بازدید | 43 پست
بالاخره سوت پایان زده شد دخترم تو ۳۸ هفته و پنج روز به دنیا خواهد اومد الهی همه اونایی که نی نی ندارن دامنشون سبز بشه
LilySlim Weight loss tickers
زن بودن مثل ققنوس بودن است!هی آتش میگیری وباز ناامید نمی شوی وازخاکسترت زن متولدمیشود!زن قداست دارد..برای بااوبودن بایدمردبود!نه نر...........
وای عزیزم بهت تبریک میگم از حالا مامان شدنتو.خوش به حالت... منم هفته ۳۹ و ۳ روز هستم اما متاسفانه دردا شروع نمیشن.این نی نی من انگار خیال اومدن نداره
من موفق خواهم شد....نه فورا، ولے حتما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای خوش بحالت. نی نی من سه ماه دیگه میاد دارم دق میکنم
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2740
عزیزم به سلامتی.قدمش مبارک پیشاپیش
پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم
نگران نباش دختر داری زایمان میکنی و تو اون لحظه خدا تمام نگاهش به توه میشه جایی خدا باشه و شادی و راحتی نباشه مطمعنم خدا دستتو میگیره خوشگل خانما مادرتون فاطمه زهرا رو صدا کنین ایشون زن هستن و دردتون رو میفهمن امکان نداره شادتون نکنه قربونش برم الهی
💓💓💓💓💓💓💓💖💗💝💟❤💓
اااااااا! منم دقیقا 38+5 هستم کاش الان میرفتم برا زایمان هعععععععی
یا عباس بن علی! یا کاشف الکرب عن وجه الحسین..... اکشف کربی بحق اخیک الحسین ای کسی که غم و اندوه را از چهره حسین(ع) زدودی....... غم و اندوه من را نیز برطرف فرما