2737
2739

دخترا میشه لطفا کمکم کنید اگه تجربه دارید 

من پوست خیلی حساسی دارم و برای اولین بار از موبر استفاده کردم الان پوستم الرژی داده شدیدا جوش زده پشت لبم چیکار کنم 🥺کمکم کنید داریم برا عکاسی میریم دوربین و اینا میبرم عکسام قراره خیلی بد شن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماست و خیار بزار خنکیه

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2731
خوب عکس نگیر

کلا چند روزه نی نی سایتیا واسه همه چی تاپیک میزنن 

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 

عکسارو فتوشاپ میکنن پوستت میشه آیینه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2740
خوب عکس نگیر

آخه خیلی مهمه لباس خریدم با کلی ذوق و شوق داشتم میرفتم که اینطوری شد و فقط به خاطر عکاسی نیس از دیروز قرمزیش نمیره پوستم سوخته خیلی هم میسوزه🥲عکس نگیرم این سوزشش رو چیکار کنم

آخه خیلی مهمه لباس خریدم با کلی ذوق و شوق داشتم میرفتم که اینطوری شد و فقط به خاطر عکاسی نیس از دیرو ...

کرم مرطوب کننده بزن فک کنم خوب بشه موقع عکس هم یک آرایش نسبت پررر پیمون حله همه چی  

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..
🥺🥲چرا دقیقا همین غلط رو کردم

ای بابا خب اشتباه کردی یه کرم گریم هست به اسم درماکول این پوشانندگی داره در حد لالیگا اصلشو اگه گیر بیاری خیلی خوبه قیمتشم حدود دویست هست

خدایا منی که کنارش تو نباشی ، تومنی نمی ارزد 💙