2733
2734

سلام بچه ها
من به دلیل محدودیت مالی نمیتونم هم فر بخرم هم ماکروویو میشه یه ماکروویو معرفی کنید که قابلیت فر شدن هم داشته باشه؟
یعنی بشه توش کیک و پیتزا و اینا درست کرد و مثلا کیک توش خشک و بد نشه
بعضیا سولاردم رو معرفی میکنن ولی خارجیه و قیمتش خیلی زیاده من اگر میتونستم انقد هزینه کنم هر دوتاشو میخریدم خب :(
تورو خدا کمک کنید بهم خیلی عجله دارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تا چقد هزینه میخای کنی؟ من مایکروویو عرشیا دارم فک کنم ۶تومن بود قیمتش البته من باهاش درست نکردم چون ماکروفر دارم ولی کلی برنامه داره از پیتزا و کیک گرفته تا بقیه موارد 😁

سولاردام اشغاله اصلا نخر الجی دارم کوچیک بی ظرفیت اصلا خثب نیست فقط فر بخر تمام

من نمیتونم هم فر بخرم هم ماکروویو ولی ب دوتاش نیاز دارم هیچ ماکروویوی نیس کار فر هم بکنه؟

سولاردم فقط چون کوچیکه ب درد نمیخوره؟

تا چقد هزینه میخای کنی؟ من مایکروویو عرشیا دارم فک کنم ۶تومن بود قیمتش البته من باهاش درست نکردم چون ...

فر داری یعنی؟عرشیا خوبه؟
من میخاستم ماکروویو پاناسونیک بخرم 5 ایناس فک کنم

فر داری یعنی؟عرشیا خوبه؟ من میخاستم ماکروویو پاناسونیک بخرم 5 ایناس فک کنم

من ماکروویو عرشیا دارم البته من بخاطر گرم کردن گرفتم چون ماکروفر دارم ولی کلی برنامه داره ماکروویو الان عکسش میفرستم

2740
نشنیده بودم تا حالا اسمشو واقعا خوبه؟

عزیزم میگم من تاحالا از برنامه کیک و این چیزاش استفاده نکردم .ولی خواهر شوهرم مرتب کیک با ماکروویو درست میکنه خشکم نمیشه چون حالت برنامه اش مث ماکروفر میشه .حالا نه این مارک اگه بری از خود فروشنده هم بپرسی راهنماییت میکنه بگو میخام ماکروویو که هم غذا گرم کنه و هم کیک و این چیزا بشه انجام داد

عزیزم میگم من تاحالا از برنامه کیک و این چیزاش استفاده نکردم .ولی خواهر شوهرم مرتب کیک با ماکروویو د ...

نه کلا برندی ک داری رو گفتم خوبه؟
یعنی فر کاربرد دیگ ای جز اینا نداره؟

نه کلا برندی ک داری رو گفتم خوبه؟ یعنی فر کاربرد دیگ ای جز اینا نداره؟

اره عزیزم برند معروفیه، خارجی وقدیمیه ،آره عزیزم ببین ماکروفر همه کار میکنه به جز گرم کردن غذا ،ولی ماکروویو غذا رو گرم میکنه من که بیشتر بخاطر گرم کردن نون ماکروویو گرفتم😄

2706