2733
2739

سلام

یه سوال تقریبا فانتزی طور

از نظر شما آقایون چه ماشین هایی داشته باشن بهشون میاد؟؟

از همین ماشین های ایرانی خودمون مثل ۲۰۶ و پژو پارس گرفته بگین تا گرونتر ها مثل سوناتا و سانتافه و بنز و بی ام و

و اینکه چه رنگی؟؟

زیاد هم فضایی نگین توی ایران خودمون باشین  

ممنون از نظراتتون  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پژو پارس 

با افتخار زاده لرستان⁦♥️⁩فقط اونجا که فرح علیپور میگه :نرخ بوس دخترو نرخ زعفرونه پس قدر خوتونه دونسوعیت😎،ویییی افری قمر تاج هل و دارچینی بفرما تا ریم و شو نشینی،سلطان چوپی های دوپای لرستان هستم😂کمانچه باز کل طایفه بنده هستم😆هه گوتم وری وری تا بینم بالاته،حالوعه کنم خره حالوعه گنم خره مر کنم گرونه آی مر گنم گرونه؟یک عدد گوطلای شلیطه هستم در خدمت نی نی سایتای عزیزززز.
2728
2740

همسرم سورن داره اصلا بهش نمیاد قبلا که ۲۰۶ داشتیم خیلی بهتر بود و بهش میومد 🤣💔الان شبیه پیرمردا شده پشت  ماشین گنده می شینه

مرا به خانه برگردانید 🌔بدنم مهلکه ی شیهه ی شلاق شد 🪐من اگه خسته شبیه تن ایـران بودم ، من اگه لحظه ی پـایـانی انسان بودم ، خاطـرات تـو منو زنده نگه داشته هنوز..!!! منو از این غَـم جاودانه آزاد کن .... ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمـتر رنــج ببریم !!! هرکجا مرز کشیدند ، بیا پُـل بزنیم ❣️.            خواستم آسمان باشم ، مُنـجی شهر نیمه جـان باشم ، آشیان پرنـدگان باشم ، با همین دست خـالی و سَردم :)) لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️

هيج مانشيني نداشته باشن دست و دلباز باشن خسيس نباشن بد بين و شكاك نباشن و دهن بين نباشن و دست بزن نداشته باشن و تميز باشن  متعهد باشن اهل كار باشن  به خانمهاشون احترام بگذارن همين خودش كل دنيا مي ارزه. متاسفانه اين دور زمونه اكثريت مردها اينها را ندارن.

هر ماشینی جز پراید 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن