2733
2734
عنوان

مامانا کمک

516 بازدید | 18 پست
بچه ها جون نی نی من نزدیک 2 ماهشه . موقع شیر خوردن شیر خشک خیلی زور میزنه. موقعی که آروغ میزنه یخورده بالا میاره. دکتر بهش قطره دایمتیکون داده ولی فایده نداره چکار کنم. گریههههههههههههههههههه . لطفا کمک کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید ریفلاکس معده داره

به احتمال زیاد
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
2728
اگه دلش در میکنه و بی تاب هم هست و فکر میکنی نفخ داره یه کوچولو هم دمکرده زیره بده

ولی از همه بهتر مشورت با دکتر خود کوچولوت هست ایشالا که زودی خوب بشه
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
2740
ویلی جون وقتی با آروغ شیر میاد احتمال زیاد ریفلاکس معده داره

پسر منم داشت

غصه نخور با شیر آنتی رفلاکس

عرق نعنا

و دارو کنترل میشه

عزیزم فعلا برای امتحان تو آب شیر خشک کمی نبات سفید بریز

از این عصاره های نعنا باریج اسانس بگیر سه قطره تو 30 سی سی آب بریز یا با قطره چکان بده

خیلییییییییییییییی خوبه

همه دکتر ها هم تجویز میکنن
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
دخترم مشکل نی نی شما رو داشت و من شروع کردم به ترنجبین دادن و روزی 2 تا 3 بار دستشویی می کرد و کلا" مشکلش حل شد
خیلی راحت دستشویی می کنه تا جایی که من بیشتر موقع ها اصلا" متوجه نمی شم حتی پیشش باشم
سلان گلم شب بخیر
ببین اگه بالا میاره حتی یکم،حتما یه سونوی مخصوص ریفلاکس ببرش.منم پسرم همین طور بود بردمش ریفلاکس داشت.دارو استفاده کرد.الان خیلی بهتره.الحمدلله.
انشاالله که نداره ولی اگه همچین تشخیصی هم دادند خیلی ساده مشکلش برطرف میشه با دارو. اما اگر به موقع بهش نرسی خیلی خطرناکه......
الله معنا...
2706