2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
قبلا اسلامشهر بودن بله جوان هستن اما تقريبا 40 ساله(البته به نظر من)

من برای پف زیر چشم میخوام اگه بشه قیمتا خیلی بالاست کار نمی دونم 

شما کی عمل داشتین یکسال میکشه معمولا تاجاش بره

بلفارو انجام دادم قصد دارم جاي بخيه اش رو ليزر كنم

منم ب خودکشی فکر میکنم فقط    فکر پدر مادرم مانع اینکارم میشن من چند وقت دیگه عروسیمه   وقتی میبینم   با هزار جور سختی جهیزیه منو جور کردن   واسه عروسیم برنامه زیزی میکنن  ی انرژی  مانع اینکارم میشه   وگرنه دلم مرگ میخواد

برای منم دعا کن دوباره شادی ب دلم برگرده    

۱۱ ماه پیش عمل   پلک انجام دادم رد بخیه ناجور سفید مونده گوشه هاشم برجسته مدام مجبورم میکاپای غلیظ خط چشمای دنباله دار بشم چشممو ک میبندم بازم مشخصه دکترم رفتم میگن راه حلی نداره

من میخوام اگه جور بشه زیر پلکم انجام بدم چطور مگه

جای سراغ دارین 

منم ب خودکشی فکر میکنم فقط    فکر پدر مادرم مانع اینکارم میشن من چند وقت دیگه عروسیمه   وقتی میبینم   با هزار جور سختی جهیزیه منو جور کردن   واسه عروسیم برنامه زیزی میکنن  ی انرژی  مانع اینکارم میشه   وگرنه دلم مرگ میخواد

برای منم دعا کن دوباره شادی ب دلم برگرده    

۱۱ ماه پیش عمل   پلک انجام دادم رد بخیه ناجور سفید مونده گوشه هاشم برجسته مدام مجبورم میکاپای غلیظ خط چشمای دنباله دار بشم چشممو ک میبندم بازم مشخصه دکترم رفتم میگن راه حلی نداره

من برای پف زیر چشم میخوام اگه بشه قیمتا خیلی بالاست کار نمی دونم  شما کی عمل داشتین یکسال میکش ...

من مرداد ماه 1401 انجام دادم , براي پف زير چشم هم ميتونيد انجام بديد