2733
2739
عنوان

حتی نمیدونم چی بگم

149 بازدید | 29 پست

خانوما این روزا حالم خیلی بده. مشکلی ندارم تو زندگیم خداروشکر اما حال روحیم افتضاحه نمیدونم چرا. یک چیزی حس میکنم تو وجودم کمه هرروزم شده گریه 😥🤦‍♀️ حتی دلیلشم نمیدونم 

گه گاهی میگم شاید به خاطر اینه که نزدیک تایم پریودیمه اما هیچ وقت اینقدر شدید نبوده که اینجوری احساساتمو به غلیان بندازه 

دارم دیوونه میشم کسی بوده مثل من باشه؟ راه حلتون چیه کمکم کنین تروخدا😕😭

با خدا باش پادشاهی کن😇

هورمونه دیگه کم و زیاد میشه بهش فکر نکن

خداروشکر که زندگیت خوبه ان شاءالله همیشه شاد باشی

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا من صدتا فکر مشغولی مشکل دارم نمیدونم کی شب میشه کی روز

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2728

اسی راجع به این احساسات دیشب داشتم لایو یه آقای سرشناس رو نگاه میکردم،میگفت به خاطر کامل بودن ماه هست که رو انسان هم تاثیر میزاره،میگفت نزارید ناراحتی به شما غلبه کنه که خیلی تاثیر بدی میزاره رو جسم و روحتون🤔🤷🏻‍♀️

وصیت میکنم بجز مرده شور کسه دیگه ای تن منو نشوره!فقط مرده شور
2740
حالا من صدتا فکر مشغولی مشکل دارم نمیدونم کی شب میشه کی روز

من دل مشغولی دارم ولی از بس ذهنم پره نمیتونم حتی روی یکیش تمرکز کنم کلا داغونم کسی رو هم ندارم باهاش درد و دل کنم به شدت درونگرام همین جا راحتم فقط واسه درد و دل

با خدا باش پادشاهی کن😇
اسی راجع به این احساسات دیشب داشتم لایو یه آقای سرشناس رو نگاه میکردم،میگفت به خاطر کامل بودن ماه هس ...

جدی؟ یعنی چیی؟ چه تاثیری؟ 

با خدا باش پادشاهی کن😇
منم خیلی شنیدم  کی هست اون اقا؟

خب دلیلش چیه؟ چرا روی بعضیا تاثیر میزاره رو بعضیا نه؟

من اعصابمم حتی این روزا خیلی ضعیف شده بی دلیل 

با خدا باش پادشاهی کن😇
2706