2733
2734
عنوان

لطفا کمکم کنین

40 بازدید | 3 پست

سلام بچه ها من برای وام فرزندآوری ثبت نام کرده بودم حالا بعد ۳ ماه پیامک تعیین شعبه اومده ک برم فلان بانک

رفتم بانک گفت میزاریم تو نوبت برو ۹ ماه دیگ بیا

لطفا اگه تجربه ای دارین بگین شما چجوری وام گرفتین

خب معلومه بانک سرکارم گذاشته که میگه ۹ ماه دیگه بیا 

حالا تو پیامک نوشته تا ۱۲ روز پذیرش نشین حذف میشین

به رئیس بانکه گفتم گفت نه اونا دست خودمونه

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین

ممنون که کسی جواب نمیده

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همکار من تو دو هفته گرفت البته اشنا داشت . دارن اذیتت میکنن

معلومه داره سر میدوونه

2731