2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خالمه

سعی کنید امید بهش بدید و روند درمانش ادامه بده و ترحم نکنید ولی لحظات خوبی کنارش بسازید انگیزه بدید و ... عمر دست خدا است ولی اگر انگیزه و روحیه باشه بیشتر چیزی که دکتر گفته اتفاق میافته و بستگی به شدت بیماری و  ... داره 

2728
سعی کنید امید بهش بدید و روند درمانش ادامه بده و ترحم نکنید ولی لحظات خوبی کنارش بسازید انگیزه بدید ...

مرسی عزیزم .بله داره درمانشو انجام میده ولی نمیدونیم که از بین میرن یا نه

آشنا ما بدخیم بود و کل بدن پخش یعنی غیر سر و ریه و ... کمر و اینا پخش شده بود دکتر ناامید بودن و زمان چند ماهه گفته بودن ولی اون چندماه خیلی بیشتر شد و در شرایطی که همسرش رفت و درخواست طلاق داده بود ... 

2740
مرسی عزیزم .بله داره درمانشو انجام میده ولی نمیدونیم که از بین میرن یا نه

امید به خدا و فقط فقط به حرف دکتر خودش که تحقیق کردید و دکتر خوبی ان شالله گوش بدید ... و حفظ روحیه خیلی مهمههه و انگیزههه و امید و ... 

متاسفم وافعا.روحشون شاد تو حین شیمی درمانی زد به استخون؟ 

بعد از اتمام دوره دوم شیمی‌درمانی عکس هسته ای که گرفتیم کلا پرونده رو بستن . فقط مواظب درمانشان باشید. مادرم ایست ریه کردن و هفت ماه اینتوبه  شدن

هرجا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه... ای ترس تنهایی من ، اینجا چراغی روشنه 😔🌹
متاسفم وافعا.روحشون شاد تو حین شیمی درمانی زد به استخون؟ 

نه یهو کمر درد داشتن و اسکن کردن و دیدن پخش شده ... ولی خوب اون چندماهی که دکتر گفت روپا بود کاملا و خیلی انگیزه داشت با اینکه خیلی بدخیم بود و اون چندماه ۲ سال شد  ...

بعد از اتمام دوره دوم شیمی‌درمانی عکس هسته ای که گرفتیم کلا پرونده رو بستن . فقط مواظب درمانشان باشی ...

اهان 

پس تو پت اسکن اول نبود تو دومی مشخص شد   

یعنی چی مواظب درمانش باشیم.بیشتر میتونی توضیح بدی البته اگه باعث ناراحتیت نمیشه