2737
2739
عنوان

واقعا نمیتونم عشقمو فراموش کنم

426 بازدید | 20 پست

من توی شهر کوچیکی زندگی میکنم نه خیلی کوچیک اما کلان شهرم نیست

چند سال پیش بایکی تو رابطه بودم و خیلییییی هم خوب بودیم یهو دیگه اون بد شد و نخواست و خیلیییییی تحقیرم کرد هر دفعه هم سمتش رفتم تحقیرم کرد و کلا نخواست پنج ساله از جدایی میگذره امااا هنوزم نتونستم با کسی برم تو رابطه و هیچ کس بجز اون به دلم نیست و واقعا هم تنهایی برام سخته هم نمیتونم برم سمت اون چون تحقیرم میکنه و به غرورم بر میخوره و هم اون منو نمیخواد زندگیم فلج شده نمیدونم چ کنم موقتا میبینی خوبم دوباره یهو حالم بد میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودتو مشغول کن با کاری چیزی کم کم سرد میشی ازش آدم که نمیتونه بزور کسیو پیش خودش نگه داره شمام برا خ ...

خیلیییی از این کارا کردم میبینی تا هشت نه ماه خوبم یهو داغون میشم باز

2738
کسی رو که تو رو نمی خواد، چطور می تونی دوستش داشته باشی؟

اخه قبلا باهم بودن انگار

من به جای همه برای اون لبخند هایی که خیلی وقتا از روی قوی بودن زدی بهت میگم : تو بینظیری.... این قوی بودن کار هرکسی نیست 🌻🌼🤍
کسی رو که تو رو نمی خواد، چطور می تونی دوستش داشته باشی؟

چون ی زمانی دیوانه وار عاشق هم بودیم و کلی خاطره و حس خوب باهاش دارم که بجز اون با کسی نمیتونم تجربش کنم و دوباره اون حس ها بیان سراغم

خیلیییی از این کارا کردم میبینی تا هشت نه ماه خوبم یهو داغون میشم باز

بنظرم باخودت کنار بیا ینی بشین درس حسابی فک کن که اون نمی‌خواد این رابطه رو و رفته و الان من موندم و زندگیم ،ایا تا آخر عمر باید بشینم غصه خوردن و زندگیمو تباه کنم !! هیچ می‌دونی یه روز حسرت همین روزارو میخوری که ای کاش برمیگشت ولی برنمی‌گرده و با غصه گذشته 

اره دقیقا ی حس عمیق زیاد بهش داشتم و دارم نمیتونم کلی خاطره باهم 

میفهمم چی میگی دلت برای پسری که اون موقع باهاش بودی تنگ شده حتی اگه الان برگرده و عوض شده باشه بازم دلت برای اونموثعا تنگ میشه

من به جای همه برای اون لبخند هایی که خیلی وقتا از روی قوی بودن زدی بهت میگم : تو بینظیری.... این قوی بودن کار هرکسی نیست 🌻🌼🤍
2706