2733
2739
مثلا گفتن این بدرد تو نمیخوره و شما پافشاری کردید و الان خوشبختید یا برعکس خانواده موافق بودن و شما مخالف و الان خوشبختید؟؟؟؟؟؟
آغوش تو هشتمین عجایب دنیاست ! واردش که میشوم زمان برایم بی معنی میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مطمعن باش خانوادت چیزایی میبینن که تو الان نمیبینی. من هر کی و دیدم پشیمون شده مگر اینکه خانوادش سطح فکریشون پایین بود و بی دلیل مخالفت میکردن
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
ای وای. البته دور از شما ها. خوب استثنا هم وجود داره دیگههه
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
2738
منو همسرم زمین تا اسمون از نظر فرهنگی و مالی با هم متفاوتیم ..خانواده ها مخالف بودن و البته دلیل خودشونو داشتن ولی ما عقد کردیم و خداروشکر خوشبختیم ولی واقعا خانوادم حرف درستی میزدن که اذیت میشم و به هم نمیخوریم و .،. ولی با تمام اینا داریم میجنگیم و کنار هم خوشبختیم
اگه واقعا راضی هستید میشه برای برآورده شدن حاجتم ی صلوات  از ته دلتون برام بفرستید؟خدا انشالله حاجت شمارو هم برآورده کنه 
منم خانوادم مخالف بودن شدیدا هم از خانواده ى پدرى هم مادرى..البته از طرف مادرى دلیلشون سن پایین بود و ازطرف پدرى دوستى قبل از ازدواج..اما ما کوتاه نیومدیم جلوشون.شکرخدا الان زندگیمون خوبه خانواده ها هم عاشق شوهرمن
❤️🎈(my lovely daughter❤️🎈(Nila
با اجازه صاحب تایپیک هرکی دوست داره براش فال واسه زمان دقیق ازدواج و مشخصات همسر آینده اش و جزییات دیگه زندگیش بدونه یا زمان مامان شدن و اینکه چندتا بچه تو طالعتون هست و مشکلات زندگی وشغل و... فال می گیرم اگه خواستید ادم کنید تو خصوصی پیام بدین براتون فالتون رو بگم
اگه فال می خواید به شماره وایبر یا واتس اپ.09216082603. وتلگرام پیام بدین برای. فال برای زمان ازدواج بسته بودن بخت و مشخصات همسر آینده و شغل و وضعیت مالی آینده و.. وبچه دار شدن و جنسیتش واینکه چندتا بچه توی طالعتون هست و مشکلات زندگی و... فقط پیام بدین زنگ نزنید چون این شماره روی لپ تاپ نصبه با سپاس. برای تماس تلفنی به شماره تلفن 09211875390 تماس بگیرید فقط برای فال کامل
ببینید خواهرم حرفای خواستگارش به دلش ننشسته ولی پدرومادرم میگن خوبه پسر سالم و نجیبیه وضعش خوبه قبول کن
آغوش تو هشتمین عجایب دنیاست ! واردش که میشوم زمان برایم بی معنی میشود
2706