2737
2739
عنوان

جنسیت نی نیم چیه

387 بازدید | 22 پست

ناخواسته بود چون بچه کوچیک دارم.

متاسفانه اقدام به سقط هم کردم اما سونو کردم قلبش میزنه و سالمه 😢 حالت تهوع بسیارررر زیاد دارم مخصوصا شب ها .خیلی کنجکاوم بدونم جنسیتش چیه

چطوری اقدام به سقط کردی ؟

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

بچه ها من دیشب وارد هفته ۹ شدم دیشب درد خفیف زیردلم داشتم ک نمیذاشت بخوابم میترسم خیلی میترسم خدای نکرده رشدش متوقف شده باشه چیکارکنم؟ توروخدا ی چی بگین امروزم جمعه ست 

یا رب نظر توبر نگردد
بیشتر ناخاسته ها دخترن

نه اتفاقا من برعکسشو دیدم اکثر ناخواسته ها پسره البته واقعا نمیدونم ربطی به ناخواسته بودنشون داشته باشه یا نه

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
بچه ها من دیشب وارد هفته ۹ شدم دیشب درد خفیف زیردلم داشتم ک نمیذاشت بخوابم میترسم خیلی میترسم خدای ن ...

فکرای الکی نکن اون بچه رشد خودشو داره

بارداری و هزار درد

رحم هر روز درحال بزرگ شدنه .جنین هی بزرگ میشه پس چطوری میخای بزرگ شدنشو حس کنی ؟ 

یمت مادهمه دختر شدن🤣🤣

فک نمیکنم کلا ربط داشته باشه 

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2706