2737
2739

سلام دوستان

یه خانومی چندوقت پیش تاپیک زد که همسرش اعتیاد داره و دارن جدا میشن بااینکه با عشق باهم ازدواج کرده بودن و.. خیلی ناراحت شدم چون منم این روزا رو گذروندم البته نه یبار ..

یاد گذشته ی خودم افتادم خواستم چند قسمت از داستان زندگیم رو براتون بگم

شاید واسه بعضیاتون که الان درگیر همین مشکل هستین

امیدوار کننده باشه

امیدوارم خدا همه رو از دام اعتیاد نجات بده 🥺🤌

همه رو تایپ کردم اگه هستین بگین بزارم 

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قبل عروسیم دوران عقدم خیلی اذیت میشدم

شرایطم سخت بود یه داداش بزرگتر داشتم که اعتیاد داشت هروقت حالش بد بود بهونه میکرد یا منو میزد یا داداش کوچیکترمو سر هرچیزی عصبی میشد کسیم جرئت نداشت چیزی بهش بگه چقدر دوران عقد خجالت میکشیدم وقتی یکی از داداشم چیزی میگف کلی اذیت میشدم مخصوصا جلو خانواده ی همسرم

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
2738

هستین خدایی 😐

2706