2733
2734
عنوان

دعوا سر شام

| مشاهده متن کامل بحث + 1223 بازدید | 47 پست
الان گرمین فعلا بزار بعد عروسی میفهمی واقعا اخلاقش چیه

چرا همه فکرتون منفیه؟

قرار نیست همه شبیه هم باشن 

من خودم تاحالا نگفتم کمک کن

اما خودش گفت بعضی وقتا کمکت میکنم 

اینجوری محبتم بیشتر میشه خانم خونه حس بهتری میگیره

ک همسرش ب فکرشع

آسودگی ام آنجاست که غباری بر چهره ی عدالت نباشد ⚖
مشکل اینه اگه میگفت من گشنمه و قشنگ حرف میزد میگفت یه غذای بهتر بذار حرفی نبود میتونستم گوشت چرخ کن ...

گوشیش رو‌بده دستش بگو‌زنگ‌بزن هفت قلم غذا بیارن واسه منم سفارش بده بعدشم قیافه بگیر بگو شعور نداری حالم بده ؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چی میشه ادم ی شب نون پنیر با سبزی میخوره مگه غذا نیس این غذاهم غذایه قدیما اونروز ب شوهرم میگم من مریز شم نتوتنم چیزی بپزم چیکار میکنی گف خب نون پنیرم جز غذاذ ی شبم نون پنیر میخوریم نمیمیریم ک

من خودم شکموام درهرحالی باشم باید خوب غذا بخورم

از صبح خورشت میذارم شب جا میوفته هم‌ شام میخورمش هم فردا ناهار

عدسی هم زباد درست میکنم با مرغ چون راحتن

من میتونم دوست خوب تو باشم:)
اخ دعا کن نامزد آینده منم اخلاقش مث نامزد شما باشه 🥺

ان شالله 

من و نامزدم خیلی مبحث های روانشناسی و کتاب های روان شناسی زندگی زناشویی می‌خونیم 

واسه همینه هر روز رابطمون بهتر میشه

اوایل خیلی دعوا داشتیم چون ب شدت خام و جون بودیم

اما الان ن 

آسودگی ام آنجاست که غباری بر چهره ی عدالت نباشد ⚖
دیگه محل نمیذاری حرف نمیزنه صورتشو اونور میکنه حرف میزنم جواب نمیده چشماشو میبنده بعد ک میگم چته ...

چه ادم بی درکی 

😤

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒

من از اول رو غذا خیلی وقت نمیذاشتم رک‌هم گفتم خیلی اهل آشپزی نیستم الانم تقریبا هر شب شام حاضریه ناهار ها هم غذاهای سبک مگه قرار زن ۲۴ ساعت پای گاز باشه؟ هیچ حقی به این آقا نمیشه داد 

مشکل اینه اگه میگفت من گشنمه و قشنگ حرف میزد میگفت یه غذای بهتر بذار حرفی نبود میتونستم گوشت چرخ کن ...

اوه سر تایمش مشکل داره پس

ما نه و نیم میخوریم معمولا...

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم🥺طفلی هم تنهاست هم سردشه🥶🥲🫠هروقت خیلی غصه داشتی با خودت این جمله رو تکرار کن "این نیز بگذرد"🍀🌻تو یه الماسِ💎 نابی پُرِ نورِ دلت🩵
عزیزم، شما که تقریبا می‌دونی کی پریود میشی. هفته قبلش هر خورشتی درست کردی، اندازه دو وعده درست کن.تص ...

نه من متاسفانه هم اصلا منظم نیستم و هم اینکه همیشه یه جور نیستم

گاهی 3روزم و اصلا کلا 3تا پد هم لازم ندارم. این اتفاق بیتره

ولی گاهی که خیلی کم پیش میاد به قدری سنگینه که میفهمم یهو چه اتفاقی می افته

بچه جون تو مرا جان و جهانی😍😍😍😙😙😙😙
تو مشکلت چیه؟ 

وقتیم پریود باشم ازم رابطه میخاد 😑

💕 تو💕 آمدی و من فهمیدم ؛ وقتی یکی هست ک دوستت دارد زندگی زیباتر میشود💏 ...شروع ورزش 8 آبان 1401 ....وزن ۷۰ 😓  ب امید خوش اندام شدن 🙂   من  باید بتونم اونجوری ک دوسدارم لباس بپوشم اون لباس خوشکلای توی کمد منتظرن ک من دوباره بپوشمشون و لذت ببرم و تو اون آینه قدی خودمو ببینم و ذوق کنم 
نه من متاسفانه هم اصلا منظم نیستم و هم اینکه همیشه یه جور نیستم گاهی 3روزم و اصلا کلا 3تا پد هم لاز ...

پس کلا سعی کن همیشه حداقل دو جور خورشت تو فریزر داشته باشی😂😂

سخته واقعا، می‌دونم.

یه شب که غذای خیلی خوبی برای درست کردی، باهاش صحبت کن و ازش بخواه تو این حالت درکت کنه، یکی دو وعده از بیرون بخره یا سبک بخورید، بعداً براش جبران میکنی.

ولی سخت نگیر، نمیتونی خودتو بکشی که برای شکم آقا...والا.

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃
نه من متاسفانه هم اصلا منظم نیستم و هم اینکه همیشه یه جور نیستم گاهی 3روزم و اصلا کلا 3تا پد هم لاز ...

حالا خوبه هر ماه سنگین نیست 

شوهرت چقدر غر میرنه 

یه سیب زمینی میذاشتی بپزه

منم تا ۲ روز حال ندارم

2706