2737
2734

قشنگ ترين پستي كه يه پسر گذاشته بود؛

—– ﻣـا به ﺩﻧـبال ﺧـــﻮﺵ ﮔـذراندن ﻟـحظات ﺟـﻮﺍﻧﯿـــﻤـان ﺑﺎ ﺁﻥﻫﺎ ……

—– ﺁﻧـها ﺑـه ﺩﻧﺒال ﺳــﺎﺧﺘــﻦ ﺯﻧـــﺪگے ﺭﻭیـاي ﺑﺎ ﻣﺎ ……

—– ﻣﺎ  به ﺩﻧــﺒﺎﻝ ﺗﮑـه ﺍﯼ ﺍﺯ ﺑــــﺪﻥ ﺁﻧـها ……

—– ﻭ ﺁﻧـها بہ ﺩﻧﺒـال ﻧـــــــﻮﺍﺯﺷـے ﻣﺮﺩﺍﻧـه ﺍﺯ ﻣﺎ ……

—– ﮔﺎﻫـي ﺍﻭﻗـــات ……

—– ﻣﺎ ﻣـردها ﭼﻘـــدر بے ﺭﺣــــﻤـﺎنہ ﺑـراي ﻧﻮﺍﺯﺷـي

—– ﺷــــﻬـوت ﻣﯽ ﻃﻠـبيم ……

—– ﻭ ﺁﻥ ﻫــــﺎ ……

—– نہ ﺿــﻌــــﯿﻒ ﺍﻧﺪ ……

—– ﻭ نہ ﺍﺣـﻤــــﻖ ……

—– ﻓﻘـط همين

‌ ‌‌    ̶͟در انتخاب پسر دقت کنید همشون مثل هم نیستن پسس دقتـــــ

@صغرا_زن_اصغر    

شبی ساحل نشین خنده ام باش که لبخند من دریای درده...!A

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برگرفته از کتاب مقدس کلاغ ها عررررر میزنند 

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2738
خوبه در قالب یه شعر قبول دارن لاشی و گوهن..یکی از افتخاراتم تو زندگی اینه هیچوقت با هیچ پسری دوست نب ...

من16 سالمه و اصلا از رابطه های سمی خوشم نمیادباید عشق پسر بیشتر باشه ت رابطه  

نه خداییش قشنگ داره بهمون تلنگر 

در قالب شعر بله ولی مطمئن باش تو واقعیت فقط به فکر زیر شکمشونن شک نکن

پاش برسه رحم نمیکنن

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

دقیقا🚶🏻‍♀️

میگویند ب عقایدم احترام بذار! میگویم تو حتی نمی‌دانی عقایدت چیست!مختلف الاضلاعی ک هر زاویه اش ب چندسو است!___آفتاب پرستی ک در شب ماه را میپرستد___ حاصل عشق مترسک ب کلاغ مرگ یک مزرعه است...  
در قالب شعر بله ولی مطمئن باش تو واقعیت فقط به فکر زیر شکمشونن شک نکن پاش برسه رحم نمیکنن

خو همین شعر هم داره همینو میگه  

میگه احمق نباشید ما مردا فقط 🔞

در خواست دوستی توسط جنس مخالف ممنوع،عشق فقط همسر ایندم
از این متنا بدم میاد.مردا همه مث گرگ نیستن و متجاوز که اینجوری نوشته.خود زنی کرده طرف.چه متنیه آخه[/QUOTE]

آخه

گفتم ک همشون اینجوری نیستن به شخصه قبول دارم ک همه پسرا مثل هم نیستن پصر خوب زیاده فراوانننـــ

2706