2733
2734
عنوان

از اوضاع مسافرین کربلا خبر دارید؟

126 بازدید | 8 پست

سلام بچه ها میگن کربلا آب و غذا کمه ومثل سال های قبل موکب ها خدمت رسانی ندارن و شرایط سخته

درسته؟‌ما میخوایم بریم ولی این خبرا رو شنیدیم نمیدونیم چیکار کنیم

عه چرا؟

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برادرم دیشب برگشت گفت عالی بوده همه چی

شما اگه نگرانی محض احتیاط چارتا دونه خرما و بیسکوییت و خشکبار بذار ته کوله ات

آشنای عزیز  تو رو به حضرت زهرا (س)اکانتم رو چک‌نکن من از غم هایی به اینجا پناه اوردم که تو ازشون خبر نداری😭بذار راحت باشم😭 بمیرم برای دلِ هزار تیکه ام 💔
2728

جدا؟؟‌اخه ما با مامانم میخوایم بریم میتونه راه بره ها ولی خوب یکم ضعیفه میخواستیم برای اطمینان ویلچر ببریم حالا ترسوندنمون نمیدونم چیکار کنم

دوستای ما به هوای همین تبلیغات موکب ها رفتن ولی اوضاع حالب نبود

کلی هزیته کردن با هزار دردسر نجف هتل گرفتن

اب کم. غداها بی کیفیت اونا که نتونسته بودن از موکب استفاده کنن

د

خدایا شکرت که همیشه حواست بما هست.

درسته

نسبت به سال‌های قبل موکبها دیرتر دایر شدن (مسائل مالی و قوانین جدید تردد از مهمتربن دلایل هست)

به خاطر همین کسایی که زود رفتن به مشکل خوردن

ان‌شاالله این هفته آخر منتهی به اربعین مشکلی نیست

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2740