2733
2739

سلام خانوما

من ۱۸ سالمه با صورت پر مو و موهای ضخیم و ناجور! امروز صورتمو اصلاح کردم خیلی ناشیانه. روغ.ن زدم به صورتم و با تیغ ابرو اصلاح کردم.

الان چیکار کنم جوش نزنم؟

در ضمن پوستم جوش داره خیلی. اکثرا کوچیک و قرمزن.

برای از بین بردن جای جوش چیکار کنم که لکش بره؟

و اینکه چه مراقبت های پوستی داشته باشم که روشن بمونه و چروک نشه؟

خط لبخندمم مشخصه😥 چیکار کنم بره؟

خنک آن قمار بازی که بباخت هرچه بودَش، بنماند هیچش الّا، "هوس قمار دیگر"...🎲 دوستدار کتاب و ادبیات😍🐾 تاپیک‌های ماورایی و متافیزیکی، فیلم و سریال، کتاب و اطلاعات عمومی تگم کنین👻🐾 یک عدد INFJ🌱🙂 کاربر خانوم هستم😌💙

باتیغ چرا

مرا تاجان بُود جانان توییh♡a  من یه دختر دهه هشتادیم که کلی سختی کشیدم وهمه نوجوانیمو باگریه وسختی گذروندم توروزای سخت هیچکس کنارم نبود،من یه دخترتنهاولی قویم که تونستم ازاون روزا بگذرم والان به عشقم رسیدم و زندگی آرومی دارم خیلی ناامید شدم خیلی دلم گرفت خیلی کفر کردم ولی خداهوامو داشت،خدایا خیلی عاشقتم.عاشق کاکائو و شیرینیایی هستم که خودم درست میکنم،آشپزی خوبی دارمو همسری عاشق دسپختمه😝وزن فعلیم ۷۴توی رژیمم و هدفم رسیدن به وزن۵۶کیلوئه و فقط باکالری شماری،ورزش وغذاهای سالم دارم سعی میکنم💪عاشق شهرم همدانم❤️آهنگای شاد خیلی دوس دارم و رنگ آبیم رنگ‌موردعلاقمه،متاهل ومتعهدم

دفعه اول تیغ؟

همیشه این دیالوگ لیلا حاتمی توی ذهنم تکرار میشه:👀یه کاری واسه من بکن...چمیدونم! مثلا ساعتتو دربیار بذار روی میز بگو واسه تو کردم.🤛بیا یه کاری کن که فقط واسه من باشه! مثلا روز کاریت بیا اینجا بگو اومدم تورو ببینم. سر راهت گل دیدی عکس بگیر بگو یاد تو افتادم، یه جا شعر شاعر مورد علاقمو دیدی بفرست واسم، ولی دروغی نباش...!🌿یعنی دیدی هیچکاری نیست که دلت بخواد بخاطر من انجامش بدی منو حذف کن از زندگیت.🚶‍♀️👐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من فقط یه چیزی زدم به صورتم معجزه دیدم عرق بید کاسنی بود زدم به صورتم دو روز پشت هم ببین همه جوش های صورتم رفت صورتم می‌دیدی وحشت میکردی چون اصلاح کرده بودم و جاهاش مونده بود خداروشکر یکی بهم گفت عرق بید کاسنی بزن زدم صورتم به خدا صاف صاف شد یه دونه روی صورتم نیست همسرمم همش میگه چقدر پوستت خوب شده 

گر قیامت قصه باشد پس کجا جویم تورا ؟! 🖤 دختری که عاشق شعره 🐥 الانم یه نینی ناز داره بزرگ می‌کنه 🤱 
2740
دفعه اول تیغ؟

خاک تو سرم

گند زدم؟😶

خنک آن قمار بازی که بباخت هرچه بودَش، بنماند هیچش الّا، "هوس قمار دیگر"...🎲 دوستدار کتاب و ادبیات😍🐾 تاپیک‌های ماورایی و متافیزیکی، فیلم و سریال، کتاب و اطلاعات عمومی تگم کنین👻🐾 یک عدد INFJ🌱🙂 کاربر خانوم هستم😌💙
من فقط یه چیزی زدم به صورتم معجزه دیدم عرق بید کاسنی بود زدم به صورتم دو روز پشت هم ببین همه جوش های ...

مرسی مرسی مرسییی

با تیغ زدی زود در میاد باز باید نخ میکردی

اه

بلد نبودم با نخ

واسه اینکه بعد اصلاح جوش نزنی هم میتونی  آب خیار بزنی به پوستت هم یخ

ممنونممم

شما که جوش داری و موی ضخیم چرا تیغ کشیدی🙄

گند زدم‌پس😑

چیکار می‌کردم؟ بلد نبودم بند بندازن

خواهر گند زدی با تیغ آخه😶 راستی واسه منم دعا کن بزنم چون مامانم سرم رو میبره😄😂

اه لعنت به من

راه دیگه ای نداشتم. بلد نبودم

چرا؟😂