2733
2739

سفید

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاغذ دیواری

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
2728
2738
کاغذ رو دوست دارم

منم ولی فقط یه دیوارو کاغذ کردم دیگه توبه کردم خونه کوچیک شد.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
منم ولی فقط یه دیوارو کاغذ کردم دیگه توبه کردم خونه کوچیک شد.

اِ

ما خونمون ۱۲۰متره خیلی دوست داریم ی قسمت رو کاغذ دیواری کنیم

ولی پدرم مخالفه میگه خوب نیست ماهم میخواییم رنگ کنیم

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
اِ ما خونمون ۱۲۰متره خیلی دوست داریم ی قسمت رو کاغذ دیواری کنیم ولی پدرم مخالفه میگه خوب نیست ماهم ...

خونه شیک میشه ولی محدود و کوچک .خونه ما ۱۰۵ متره فقط پشت تی‌وی رو کاغذ دیواره تیره زدم ولی پشیمون شدم

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706