2737
2734

از شانس من تو فامیل چند تا بچه هم با پسرم تو یک ماهن. اونا شوهراشون خرج میکنن دندونی انچنانی ... و عکس میذارن. من شوهرم خرج نمیکنه بکنه هم خانوادش گیر میدن زهرم میکنن. الان دیروز دوستم تولدی برا پسرش گرفته بود نگو. محشررررررر. همه چی تموم. تولد پسرم مهر هست تولد یکسالگیشه منم دلم میخواد سنگ تمام بذارم ولی شوهرم میدونم نمیکنه بکنه هم کلی برام قیافه میگیره. از الان استرس گرفتم

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچی والا، یه دونه کیک عدد 1 ,  پدر و مادرم و پدر و مادر و خواهرش، همین، غذا هم قرمه سبزی، البته در اوج کرونا بود، اگه نبود هم فقط برادرهام و خانوادشون به مهمونا اضافه میشدند

... و من به تو ایمان دارم...

من نگرفتم .

یه کیک دندانی خریدم و باخانواده خودم و شوهرم .

و تولدشم همینطوری .

راحت و بی دردسر .

پولشم داشتم که تولد حتی در تالار بگیرم .

اما نگرفتم .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2738

این روز فرخنده رو با این مسائل پیش پا افتاده خراب نکن

جای شما باشم اینستا رو حذف میکنم 

بعدشم یه کیک خوشمزه خانگی درست میکنم و تزئینش میکنم و یه تولد 3نفره میگیرم

زندگی رو هم به کام خودم و همسرم زهر نمیکنم 

حیف مجردم💔

از آداب سخن گفتن با یک بانو این است که اول به چشمانش گوش فرا دهی
من ۳سالگیشو مفصل گرفتم چون اولین سالی بود ک تو ذهنش میموند

من یک سالگی همه رو گفتم ولی دو سه چهار و تولد گرفتم ولی کسی ونکفتم 

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..
این روز فرخنده رو با این مسائل پیش پا افتاده خراب نکن جای شما باشم اینستا رو حذف میکنم  بعدشم ...

خخخخ فقط. اخرررش 

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..
این روز فرخنده رو با این مسائل پیش پا افتاده خراب نکن جای شما باشم اینستا رو حذف میکنم  بعدشم ...

باور کن گفتنش راحته. نمیشه حرفای دور و بر اذیتم میکنه .همین 

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵