2737
2734
عنوان

تولد یک سالگی بچتونو چجوری گرفتین؟ من انگار خیلی حسود شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 36 پست

من دندونی بردمش اتلیه بعدم اش رو درس کردم و چندتا عکس گرفتم باهاش و برادرشو دادم.خانوادشم که ۴۰ دقیقه بامون فاصله دارن رو ندادم.تولدیکسالگیش هردوخانواوه رو دعوت کردم ناهار عصرهم جشنشو گرفتم.دیگه بقیه سالها ۳تایی خونمون گرفتیم و اتلیه رفتیم ولی توخونه هم مفصل گرفتم.پارسال تولد۳سالگیش بود و سوپرایز شد هنوزم خو شحاله و یادش مونده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یک سالگی همه رو گفتم ولی دو سه چهار و تولد گرفتم ولی کسی ونکفتم 

من خانوادم یه خاهر یه مادره دو نفر. ولی خانواده همسرم ۱۳نفرن. نمیشه که همشونو دعوت کنم

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       
چطور😂؟  آرزو بر جوانان عیب نیست خب🙂

اولش گفتم چه زن خوبی ولی تهش زدی مجرد گفتم همینه چون مادر بشی دلت میخواد بهترین چیزها برای بچت باشه من خودمم همینم همه میگن بچه. دیگه بیار میگم یکی باشه خوب بزرگ بشه

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..
2731
اولش گفتم چه زن خوبی ولی تهش زدی مجرد گفتم همینه چون مادر بشی دلت میخواد بهترین چیزها برای بچت باشه ...

مطمئن باش عقیده ی من همینه و برای بچه ی آینده مم همین خواهد شد

الانشم هیچوقت تو مجازی چیزی رو جار نزدم و دلیلی نمیبینم خودمو به بقیه اثبات کنم 

از آداب سخن گفتن با یک بانو این است که اول به چشمانش گوش فرا دهی
من نگرفتم . یه کیک دندانی خریدم و باخانواده خودم و شوهرم . و تولدشم همینطوری . راحت و بی دردسر ...

در رابطه با امضات بگم بابای منم جبهه بود حتی موج زده هم شد ولی چون سرباز وظیفه بود هیچی به هیچی. چقدر سختی کشیدیم.      

عزیزم شوهرم میگه خانواده ها نباشن فقط سه تایی.😞

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       
مطمئن باش عقیده ی من همینه و برای بچه ی آینده مم همین خواهد شد الانشم هیچوقت تو مجازی چیزی رو جار ن ...

نگه قرار توی مجازی جار بزنی برای خود بچه عکس میگیری میمونه بزرگ بشه لذت میبره

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..
2738
حداقل با همسرت صحبت کن دو سه تومن بده یه کلیپ براش درست کنید 

دلت خوشه ها. برا دندونیش کیک ۳۶۰تومنی گرفتم زهرمارم کرد. دو سه تومن بده کلیپ؟😂

من خانوادم یه خاهر یه مادره دو نفر. ولی خانواده همسرم ۱۳نفرن. نمیشه که همشونو دعوت کنم

خوب توهم پدر مادر و دعوت کن

نگه قرار توی مجازی جار بزنی برای خود بچه عکس میگیری میمونه بزرگ بشه لذت میبره

این حقو به بچم نمیدم که بابت تولد بازخواستم کنه 

از جهات دگ انقدر بهش عشق می‌ورزم که چنین توقعاتی رو نداشته باشه 

از آداب سخن گفتن با یک بانو این است که اول به چشمانش گوش فرا دهی
این حقو به بچم نمیدم که بابت تولد بازخواستم کنه  از جهات دگ انقدر بهش عشق می‌ورزم که چنین توقع ...

چی بگم والا این نظر شماست  من خودم خیلی کمبود ها دارم دلم نمی‌خواد بچم تجربه کنش

اولش گفتم چه زن خوبی ولی تهش زدی مجرد گفتم همینه چون مادر بشی دلت میخواد بهترین چیزها برای بچت باشه ...

دلم خیلی گرفته. فقط این نیس که . همه اون بچه ها که هم سن پسرمم تا الان چند بار مسافرت و رستوران رفتن ولی شوهر من بهونه میکنه میگه بچمون کوچیکه نباید بریم

😶😶😶😶

جای من بودی چیکار میکردی؟؟؟

2706