2752
2734
عنوان

چطوری استعفا بدم؟

412 بازدید | 16 پست

من برای کاراموزی میرم یه دفتری 

بعد دیروز یه مشکلی داشتم رفتم بیرون حدود ۴۵ دیقه بعد برگشتم صابکارم بهم تیکه نداخت بعد من باهاش صحبت کردم که من یسری شرایط دارم که بخاطر اون شاید نتونم هرکاری رو انجام بدم و اینکه بگه برنامش بعد کاراموزی چیه از نظر حقوقی میخواستم بدونم چقدر میده چون نمیخواستم بمونم با هر حقوقی بهم گف من ازت کاری ندیدم 

من از قبلشم میخواستم برم منتظر بودم که تموم بشه دورم که تا اخر شهریوره 

ولی با این صحبت و فشاری که رومه و اسیب میزنه به تجهیزاتم دیگه میگم امروز از فردا بهتره نمیخوام وایستم تا اخر ماه

حالا نمیدونم چطوری توی یه تکست جم کنم کارو بگم با توجه به شرایطم و صحبتای دیروز تصمیم گرفتم نیام و خوشحال شدم از آشناییتون یکم میخوام رسمی باشه ولی خیلیم توضیح نمیخوام بدم در حدی که بدونه خودش باعثش شده

کسی سابقه داره استعفا داده باشه با خیر و خوشی تموم شده باشه؟

اینم بگما ما قرار بود یک سال بعد کاراموزی اونجا باشیم 

ولی من با توجه به شناختم ازشون میدونستم میخوان حمالی بکشن از ادم حقوقم نمیدن بعد رفتارای مناسبیم نداشتن و به فکر من نبودن فقط به فکر کار و سود خودشون بودن در حدی که اصلا خودشونو توی چیزایی دخالت نمیدادن با اینکه هر کس دیگه ای کمک میکنه مثلا میگفتن نمیدونم یا خب چیکار میکنی یا از من کاری بر نمیاد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

با اطلاع رفته بودین بیرون؟

اگه میتونین تجدید نظر کنین.چیزی تا پایان ماه نمونده.

البته اگه یه نامه میدن که شما اینجا این مدت کارآموزی بودین.

برای رزومه خیلی خوبه.

یه چند روز بمونین.ببینین مزه دهنشون چیه.غیر مستقیم.همبچین نامه آیی میدن یا قراره بازی در بیارن.

عید نوروز مبارک❤️(فضولی: در اصل از بدبینی و نفس پلید میاد.چوه نفس ناپاک دلهره داره و میخواد از همچیز سر بیاره تا مبادا کسی به خودش شک کنه و کسی که از درون بدبینه،فضولی می‌کنه)✨ذات بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است.تـربــیت، نــا اهــل را چون گـــردکان بــر گـنبد است✨قرآن میگه:صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لا يَرْجِعُونَ‌ (سوره بقره آیه ۱۸) البته یه جا داریم لایعقلون آخر آیه است.اونم سوره بقره س آیه۱۷۱
خیلی کوتاه نیس؟ حس میکنم این خیلی خشکه

بدین سلام وقت بخیر.خیلی خوشحالم که مدتی در خدمتتون بودم از ادامه همکاری باشما بنابر دلایلی معذورم.ممنونم بخاطر شرایطی که مهیا بود و تجربه ای که کسب کردم.

با اطلاع رفته بودین بیرون؟ اگه میتونین تجدید نظر کنین.چیزی تا پایان ماه نمونده. البته اگه یه نامه ...

حرف ایشون خیلی درسته واقعا برای رزومه نیاز دارید منم با این نظر موافقم

با اطلاع رفته بودین بیرون؟ اگه میتونین تجدید نظر کنین.چیزی تا پایان ماه نمونده. البته اگه یه نامه ...

بله گفته بودم

خب تجهیزاتم داره اسیب میبینه اینام به روشون نمیارن من رفتم گفتم میخوام ارتفا بدم نیاز دارم بدونم چطوریه برنامتون بعد کار اموزی اونجوری گف بهم

ولی جز سابقه حساب میشه حالا نامه کتبی نمیخواد که 

بعد اینام اینجوری نیستن بیان معرفیت کنن به کسی و اینا ترجیح میدن هیچ کمکی نکنن که پیشرفت کنی یهو

بله گفته بودم خب تجهیزاتم داره اسیب میبینه اینام به روشون نمیارن من رفتم گفتم میخوام ارتفا بدم نیاز ...

خیلی راحت از مجموعه در بیاید بگید منصرف شدید وقتی مزایا نداره قاطع باشین 

حرف ایشون خیلی درسته واقعا برای رزومه نیاز دارید منم با این نظر موافقم

من میخواستم بمونم ولی تجهیزاتم داره اسیب میبینه بعد اموزشاییم که میده دیگه تموم شده الان موندنم اسیب میزنه به تجهیزاتم بعد معلومم نیس اخرش برای من چیزی داشته باشه

بله گفته بودم خب تجهیزاتم داره اسیب میبینه اینام به روشون نمیارن من رفتم گفتم میخوام ارتفا بدم نیاز ...

کمک‌ نکنن.شما الان هرجا برین برای استخدامی ان شاءالله.

ازتون میپرسن سابقه کار دارین؟کجا کار کردین؟

و اگه تا تموم نشده کار بیاین بیرون.کسی بهتون اعتماد نمیکنه.

در واقع هم کاراموزی و رزومه رو از دست دادین.هم اینکه تو مصاحبه برای جاهای دیگه نمیتونین اصلا بگین همچین کاری هم کردم.

چون اینجوری باخودشون فکر میکنن که ببین این یه دفعه میگه نمی‌خوام بیام و آدم سازگاری نیست.هر سازمانی این جریان براش مهمه و ازتون میپرسن

شرایط سخته متوجهم.ولی زمان و انرژی که تا به الان گذشته.زمان کمی که تا پایان کاراموزی مونده.

و رزومه که خیلی مهمه برای استخدام حالا هرجایی دیگه.

همه اینا نابود میشه.

عید نوروز مبارک❤️(فضولی: در اصل از بدبینی و نفس پلید میاد.چوه نفس ناپاک دلهره داره و میخواد از همچیز سر بیاره تا مبادا کسی به خودش شک کنه و کسی که از درون بدبینه،فضولی می‌کنه)✨ذات بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است.تـربــیت، نــا اهــل را چون گـــردکان بــر گـنبد است✨قرآن میگه:صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لا يَرْجِعُونَ‌ (سوره بقره آیه ۱۸) البته یه جا داریم لایعقلون آخر آیه است.اونم سوره بقره س آیه۱۷۱