2733
2739
عنوان

روز موعدم بی بی چک منفی شد

1900 بازدید | 29 پست

سلام خانوما

امروز موعدمه و دومین ماه اقدامم

از طرفی من سالیان سال هست که پریودم رو نظم و دقیقا سر ساعته....باید دیشب پری میشدم که نشد

بی بی زدم منفی شد میتونم امیدی به بارداری داشته باشم؟؟

صبر کن اگه پریود نشدی برو ازمایش

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله لقاح دیراتفاق افتاده اگرپریودنشدی چندروزدیگه بی بی بزن

یعنی مشکلی هست؟؟اینکه لقاح دیر باشه نقص به حساب میاد؟

آخه دو تا سقط داشتم سر این یکی واقعا میترسم

2731

اره عزیزم من دوروز بعد تاخیر منفی بود ولی دوروز بعد دوباره بی بی زدم سری مثبت ش د

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...
2738
وای تیکرت😻 مثلا فردا میتونم برم آز بدم؟

باردار بودی

میری تو گذشته تو خاطرات یاد حرفاش میوفتی مثل همون موقع ذوق میکنی میخندی انگار داره الان اتفاق میوفته بعد یهو به خودت میای میبینی همش مال گذشتس اونجاست که بد میشکنی😑
نه عشقم

عزیزم شما دوبار سقط داشتین

میری تو گذشته تو خاطرات یاد حرفاش میوفتی مثل همون موقع ذوق میکنی میخندی انگار داره الان اتفاق میوفته بعد یهو به خودت میای میبینی همش مال گذشتس اونجاست که بد میشکنی😑
بله

خیلی ناراحت شدم منم دوبار سقط داشتم

میشه بگی چند وقته سقط کردین و الان اقدامی

بله

سقط آخرم پنج ماه داره میگذره نمیدونم ماه دیگه اقدام کنم یانه میترسم 

2706