2733
2734
عنوان

جاری آی جاری😮‍💨

1352 بازدید | 104 پست

سلام دوستان...خیلی زود میرم اصل مطلب.ازینجا شروع میشه که خانواده شوهرم سر ازدواج ما اصرار داشتن ک ما رسم نداریم ک ۳تا وسیله خانه(تلویزیون.لباسشویی یخچال) دامادبخره.ماهم گفتیم خودمون میخریم.الان بعد چندسال برادرشوهرم ب سن ازدواج رسیده.هنوز دوستن دختره بهش گفته ۳تا قلم وسیله با توعه و اینا رفتن خریدن و میگن چون خودش کارمیکنه خریده دیگه(پیش پدرش کارمیکنه و حقوق میگیره و همسر من اون موقع پیش پدرش کارمیکرد بدووون حقوق ینی اگه حقوق داشت میتونست بخره)بعد رسم رسم دیگ چ خودش بخره چ پدرمادر.بعد اونم حالا هنوز خاستگاری نرفتن حرفشو ب کرسی نشوند.خیلی این موضوع رو دلمه نمیدونم‌چجوری بیان کنم ک بد نباشه

دخترم همه دنیامه🥰

شما زود کوتاه اومدید اگه پسرشون پول نداش نباید میومد خواستگاری 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم خب  گفتین خودمون می‌خریم دیگه😐😐شما کوتاه اومدین

کی بدش میاد؟ 

نیومده خودتونو درگیرش کردین وای ب حال وختی ک ازدواج کنن

مآ اَز تَبآر بُغضیمْ ،آسودِگی رَوآ نیست...🎈🖇️                         انقد تو این زندگی دهنم سرویس نشده که آخرش بیان زیر اعلامیم بزنن شادروان ، بنویسید مرحوم «پــاره دو عالم » (:                     
شما زود کوتاه اومدید اگه پسرشون پول نداش نباید میومد خواستگاری 

من ازین ناراحتم ک سر ما رسم نبود و الان رسمه.چجور تو این مدت تغییر کرد .از برخوردشون ناراحتم‌نه بخاطر اون وسایلا

دخترم همه دنیامه🥰
عزیزم خب  گفتین خودمون می‌خریم دیگه😐😐 کی بدش میاد؟ اصرار میکردن ن باید ما بخریم؟؟ نیومده خو ...

قبل اینکه ما بگیم بخریم روز خاستگاری گفتن ما ازین رسما نداریماااا

دخترم همه دنیامه🥰
2740
حسودی نه.از طرز برخوردشون ناراحتم.وگرن ما اصلا قصد ۳تا وسیله نداشتیم ک بگیم داماد بخره ک پیش دستی زد ...

داماد باید خودش قبول کنه و بخره که همسر شما نخریده الان برادرشوهرتون کار درستی کردن

قبل اینکه ما بگیم بخریم روز خاستگاری گفتن ما ازین رسما نداریماااا

عزیزم تقصیر مادرشوهر پدرشوهرتون نیس

اون جاری آینده از اول میخشو محکم کوبیده کوتاه نیومده برادرشوهرتونم ک میگین حقوق داره خریدن دیگه

از شما گذشت دیگه ذهنتونو الکی درگیر نکنین از الان

مآ اَز تَبآر بُغضیمْ ،آسودِگی رَوآ نیست...🎈🖇️                         انقد تو این زندگی دهنم سرویس نشده که آخرش بیان زیر اعلامیم بزنن شادروان ، بنویسید مرحوم «پــاره دو عالم » (:                     
عزیزم خب  گفتین خودمون می‌خریم دیگه😐😐 کی بدش میاد؟ اصرار میکردن ن باید ما بخریم؟؟ نیومده خو ...

اصلا برام‌وسایلا مهم نیست.یا مثلا منو پاگشا نکردن ولی از الان ب فکر اینن ک عروس جدیدو چطور پاگشا کنن .حس بدی مسبت ب خودم پیدا کردم

دخترم همه دنیامه🥰
من ازین ناراحتم ک سر ما رسم نبود و الان رسمه.چجور تو این مدت تغییر کرد .از برخوردشون ناراحتم‌نه بخاط ...

توشمال رسمه ۵تا بعد همسایه ما رفته بودن خواستگاری عروسشون تهرانی بود دختره گف فرشو تی وی مادره خودشو پاره کرد نه رسم نیس پسرش ولی یواشکی خرید چن سال بعد دخترشون ازدواج کرد ۵تا از داماد گرفتن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
عزیزم تقصیر مادرشوهر پدرشوهرتون نیس اون جاری آینده از اول میخشو محکم کوبیده کوتاه نیومده برادرشوهرت ...

حقوق از سمت پدرشوهرمه.قبلا همین کار اینو شوهرم انجام میداد بدون حقوق.دوس دارم خودمو درگیر نکنم ولی بازگاهی وقتا فکره دیگه

دخترم همه دنیامه🥰

ناراحتیت ب این دلیله ک زیادی باهاشون قاطی شدی!ولشون کن و از الان هم توی هیچ مسائلشون نظر وحرف و صحبت نداشته باش و تمام

منم همه چی خودم خریدم حالا اگه برادر همسرم خودش وسیلهی رو بخره آیا ناراحت میشم؟!!نه اصلا اهمیت نمیدم حتی چیزی نمیپرسم و نمیشنوم!