2733
2734

یا میمونید تو زندگی که حقتون نیست و همه اش عذابه؟؟؟؟

تورا خدا بخاطر حرف دیگران حتی پدرو مادراتون اگه زندگی خوبی دارید و همسر خوبی دارید خراب نکنید

اگه همسربد دارید وزندگیتون قابل ترمیم نیست بخاطر حرف دیگران حتی پدرو مادراتون نمونید ک عذاب بکشید 

شما یکبار بیشتر فرصت زندگی دراین دنیارو ندارید پس اونجور که دلتون میخواد زندگی کنید نه ب سلیقه دیگران

ببخشید ک این مطلب رو گفتم ولی میبینم تو نی نی سایت مدام تاپیک میزنن بخاطر خانواده موندیم داریم عذاب میکشیم 

یا بخاطر خانوادمون داریم جدامیشیم شما دوتا ادم بالغ هستید خودتون تصمیم بگیرید اجازه دخالت ب کسی ندید اگه واقعأ ب سن بلوغ فکری و عقلی نرسیدید ازدواج نکنید ک مجبور بشید اینجور مسائل رو تحمل کنید

بازم پوزش میخوام🌹🌹🌹

رسیده پیری ام قبل از جوانی...تمام آرزوهام بردلم ماند😔

حالا بخاطر خانواده که هیچی من میبینم میگن بخاطر بچمون میمونیم خب ادم عاقل بعدا اون بچه تفم تو صورتت نمیندازه

قطره ای از باده های آسمان، این جهان زندان و ما زندانیان، حفره کن زندان خود را وارهان، ادمی مخفیست در زیر زبان، این زبان پرده است بر درگاه جان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوب خانواده دست از سر ما برنمیدارن    

خب عزیزم اگه ب شما سم بدن بگن بخور میخوری؟؟؟

پس آدمایی ک باعث آزارو اذیتتون میشن مثل سم میمونن ازشون دوری کنید حتی خانواده واسه یه مدت تا ب خودشون بیان اگه درست شدن بهتر نشدن ارتباط کمتر زندگی بهتر والا

خب عزیزم اگه ب شما سم بدن بگن بخور میخوری؟؟؟ پس آدمایی ک باعث آزارو اذیتتون میشن مثل سم میمون ...

عزیزم جدا بشیم باید برگردیم پیش همین خانواده پس بین بد وبدتر بد وانتخاب میکنم

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..
حالا بخاطر خانواده که هیچی من میبینم میگن بخاطر بچمون میمونیم خب ادم عاقل بعدا اون بچه تفم تو صورتت ...

حالا این یکم فرق داره مادر اون حس مادرانه اش ترغیبش میکنه ک بخاطر بچه هاش بمونه چون ب کسی اعتماد نداره جز خودش ولی اینکه بخاطر خانواده تو جهنم بمونن یا زندگی خوبشونرو بذارن برن برام قابل هضم نیست

2740
حالا بخاطر خانواده که هیچی من میبینم میگن بخاطر بچمون میمونیم خب ادم عاقل بعدا اون بچه تفم تو صورتت ...

شماکه توی شرایطی کسی نیستی لطفاااااا اینحوری نکنی

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..
عزیزم جدا بشیم باید برگردیم پیش همین خانواده پس بین بد وبدتر بد وانتخاب میکنم

بخدا ادم کارگری کنه زندگی کنه شرف داره ب اینکه دیگران براش تصمیم بگیرن و خودش هیچ اختیاری نداشته باشه

شماکه توی شرایطی کسی نیستی لطفاااااا اینحوری نکنی

اتفاقا طرف اومده کل زندگیشو گفته که دست بزن داره خرجی نمیده خب بنظرتون همچین کسی میتونه پدر خوبی برای بچش باشه؟ بعدم اگه کسی انتظار داره نظراتی که دلش میخوادو بشنوه اصلا نیاد تو این سایت

قطره ای از باده های آسمان، این جهان زندان و ما زندانیان، حفره کن زندان خود را وارهان، ادمی مخفیست در زیر زبان، این زبان پرده است بر درگاه جان
اتفاقا طرف اومده کل زندگیشو گفته که دست بزن داره خرجی نمیده خب بنظرتون همچین کسی میتونه پدر خوبی برا ...

من نمیگم شما حرف بقیه رو بزن میگم تا جای کسی نبودی در موردش قضاوت نکن

بخدا ادم کارگری کنه زندگی کنه شرف داره ب اینکه دیگران براش تصمیم بگیرن و خودش هیچ اختیاری نداش ...

خوب مشکل ما اینه حق تصمیم گیری نداریم جدا هم بشیم توی خونه. زندانی هستیم 

من نمیگم شما حرف بقیه رو بزن میگم تا جای کسی نبودی در موردش قضاوت نکن

قضاوت نکردم گلم منتهی یه چیزی به ما زن های ایرانی یاد دادن که باید بخاطر عزیزات خودتو فدا کنی و اگه بخاطر بچت بمونی تو ازدواج بد مادریو در حقش تموم کردی و این غلطه 

قضاوت نکردم گلم منتهی یه چیزی به ما زن های ایرانی یاد دادن که باید بخاطر عزیزات خودتو فدا کنی و اگه ...

میدونم من اگه زورم می‌رسید. خوب بود  

2706