2737
2739
عنوان

تو خونه ضدآفتاب کی میزنه؟؟؟

1264 بازدید | 24 پست

بچه ها سلام

واقعا تو خونه ضدآفتاب میزنید؟اونم دو بند انگشت؟بعد چندساعت یه بار تمدید میکنید دقیقا؟

بعد یه کرم ضدآفتاب تا کی براتون میشه و هر چند وقت میخرید؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من چون پوستم کک و مک داره برای این که لک ها تیره نشه،دکتر گفته موقع کار با گوشی و لپ تاپ حتما ضد آفتاب بزن. چون نورش مثل آفتاب، لکه ها رو تیره میکنه.

ولی حقیقتا موقع کار با گوشی اغلب یادم میره🙄 پای لپ تاپ که میخوام بشینم،حتما میزنم

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒
تو خونه نه من ی پنجاه میل خریدم چهار ماه پنج ماه هر روز ، صبح و بعدازظهر میرم سرکار میرنم

چجوری یه ۵۰ میلی برات ۵ ماه شده؟؟!اونم هر روز!😳

لابد دو بند انگشت نمیزنی که اگه اینطوره فایده نداره باید حتما دو بند انگشت باشه تا مؤثر واقع بشه

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
2740
چراتوخونه بزنیم؟

چون اشعه های فرابنفش خورشید حتی تو خونه ام هستن متاسفانه و باعث لک و پیری زودرس میشن

من چون پوستم کک و مک داره برای این که لک ها تیره نشه،دکتر گفته موقع کار با گوشی و لپ تاپ حتما ...

چه جالب

عزیزم دکتر براتون کرم ضد لک چه مارکی داد?

سخت نگیرید,خبری نیست✅‌                          ‌           مسافر بینهایت                                                                 میروم تا همه عمر به خود تکیه کنم..                                                                  
چجوری یه ۵۰ میلی برات ۵ ماه شده؟؟!اونم هر روز!😳 لابد دو بند انگشت نمیزنی که اگه اینطوره فایده ندار ...

والا زیاد میزنم ولی اندازه نگرفتم

الانم یه نو خریدم ، جلد اینو پاره کردم کلی توشه

من چون پوستم کک و مک داره برای این که لک ها تیره نشه،دکتر گفته موقع کار با گوشی و لپ تاپ حتما ...

اون لک هارو از بینم میبره؟؟

من الان تقریبا دو هفته ای شاید بشه که هر روز تو خونه ام میزنم دو بند انگشت 

چون اشعه های فرابنفش خورشید حتی تو خونه ام هستن متاسفانه و باعث لک و پیری زودرس میشن

به دستاتم میزنی؟من دستام سیاه شده بخاطرافتاب لکه هم دراومده انقدر ناراحتم 

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
چه جالب عزیزم دکتر براتون کرم ضد لک چه مارکی داد?

ریلاستیل

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒
والا زیاد میزنم ولی اندازه نگرفتم الانم یه نو خریدم ، جلد اینو پاره کردم کلی توشه

پس چرا من یه ماهه تقریبا تموم میشه برام؟هر روز دو دفعه ام تمدید میکنم ضدآفتابمو

اگه ۴،۵ ماه میموند که خیلی به صرفه بود که!

2706