2752
2734
عنوان

بازم یعنی پوچه ؟

839 بازدید | 101 پست

سلام دوستان بارداری قبلمو پارسال خرداد ماه سقط کردم این ماه دوباره باردار شدم سه روز مونده به موعودم تستم مثبت شد آز دادم ۱۵۶.۹۰ شد بتام بعد روز موعودم باز آزمایش تیتر بتا دادم ۵۵۱.۹۰ شد همون روز که چهار هفته م میشد رفتم دکتر سنو واژینال شدم دکترم گفت ساک بارداری نمیبینم نه خارج رحم نه داخل رحم گفتم ولی بتام که خوبه گفت به بتا که نیست شاید دوباره تخم پوچه برام سنو واژینال نوشت هفته ی بعد برم سنو بشم گفت خدا کنه دستگاه ما اشتباه نشون داده . کلی ناراحت شدم کسی بوده مشابه من چهار هفته ساک رو تو سنو واژینال نبینن بعد بره سنو ببینن میترسم دوباره سنو واژینال برم گذاشتم ده مهر برم سنو شکمی خیالم راحت نیست تروخدا کمکم کنید 

رایانم زندگیم همیشه بمون برام 🩷🧿

بتات که خوب بوده،خداکنه دیده بشه،فکرمیکردم بارداری پوچ دوبرابر نمیشه و بالای ۲۰۰نمیشه.طبق چیزایی که شنیده بودم😞

منم ی مادرم فقط فرقم اینه منتظره  بچمم♥️خدایا خودت یه نگاهی به زندگیمون بنداز. یک عدد مامان منتظر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خدا لعنت کنه دکترتو.وقتی بتا شد 1500تازه ساک حاملگی دیده میشه.هر 48ساعت دوبرابر میشه بتا.حساب کن هرم ...

عزیزم خیلی ترسیدم خیلی به هم ریختم . دکتر خودم که تحت نظرش بودم رفته استرالیا همون دکار خوب بود فقط تو شهرمون مجبور شدم برم یه دکتر بیشعور که الهی هیچوقت دیگه نبینمش رک بهم گفت پوچه دوباره 😔

عزیزم خیلی ترسیدم خیلی به هم ریختم . دکتر خودم که تحت نظرش بودم رفته استرالیا همون دکار خوب بود فقط ...

چرت گفته.استرس نده به خودت فولیک اسید رو ادامه بده زودتر تشکیل بشه

در انتظار معجزه ی خدا برای مادر شدن..
بتات که خوب بوده،خداکنه دیده بشه،فکرمیکردم بارداری پوچ دوبرابر نمیشه و بالای ۲۰۰نمیشه.طبق چیزایی که ...

بارداری پارسالم روز موعدم ۴۰۰ به بالا بود گلم پوچ بود . خدا کنه این دفعه جنین باشه پوچ نباشه خیلی غصه خوردم از یه ماما خصوصی کمک گرفتم گفت بیست شهریور ازمایشتو تکرار کن کم شده باشه بتات خدایی نکرده باز پوچه اگه دیدی چند برابر شده نرماله بارداریت

نگران نباش عزیزم ، ده مهر خوش خبر برگرد ، من اولین سونوم رو نه هفته دادم که قلب تشکیل شده باشه خیالم راحت باشه ، میترسیدم زود برم یه همچین چیزایی بشنوم

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
بارداری پارسالم روز موعدم ۴۰۰ به بالا بود گلم پوچ بود . خدا کنه این دفعه جنین باشه پوچ نباشه خیلی غص ...

پس اینطور ایشالا چندبرابر بشه

منم ی مادرم فقط فرقم اینه منتظره  بچمم♥️خدایا خودت یه نگاهی به زندگیمون بنداز. یک عدد مامان منتظر
چرت گفته.استرس نده به خودت فولیک اسید رو ادامه بده زودتر تشکیل بشه

به خدا دو ساله فولیک اسید میخورم با ویتامین دی ۱۰۰۰ شش ماه قبل اقدامم ویتامین ب۶ ۴۰ میلی مصرف کردم خدا کنه تشکیل بشه

وااا. چه راحت سونو واژینال میدید دکتراتون چه بی سوادن. بتات خوب بوده تا 8 هفته وقت داشتی برای تشکیل ...

من اثلا نمیدونستم این چیزا رو دکترم که گفت دراز بکش ببینم ساک هست دراز کشیدم و یهو گفت هیچی نمیبینم باز پوچه 😔😔😔 ده مهر به نظرت میرم تو ۸ هفته اولین روز از آخرین پریودم ۱۶ مرداد بود دوره مم ۲۸ روزه ست

2706