2737
2739

مادرشوهرم خیلییی انتظاراتش بالاست انتظار داره من جهازیه ۵۰۰ میلیونی بیاریم از خونه بالام ۱۰۰ میلیونی طلا بیارم با خودم خودمم عروس نجیب و مودب و با درک و کم خرج و هزینه باشم و اصلا خرید نکنم و همش شام درست کنم و اینارو دعوت کنم شام تو این گرونی اوکی تا اینجاش اوکی ولی خودش حتی ی قرون واسه پسرشون خرج نکنن پول عروسی و تالار و فیلم بردار و ارایشگاه رو شوهرم بده وام ازدواج بده قسط ماشین بده قسط خونه و اجاره و اب و برق بده هزینه ی ی زندگی رو متقبل بشه پول سرویس و طلا و النگو بده به مامانشم خرج کنه باباهه و مامانه  فقط نقش تولید مثل رو این وسط دارن من دیگه نمیکشم واقعا تو این گرونی... واقعا ن کمک میکنن انتظاراتشونم بالاس زبونم داره این هواااا من بیچاره فقط ساکت میمونم انتظار داره من جهاز ۵۰۰ میلیونی با خودم بیارم ولی رفتیم خونه ببینیم برا اجاره دستشو گزاشته رو خونه ۳۰ متری که مبلام به زور جا میشه یخچال و تخت اصلااا جا نمیشه بهشونم میگم کوچیکه میگن تو خیلی بالا بالا میای همه خونه ها اینجورین واقعا از شدت اعصاب خوردی موهای سرم داره میریزه

به بابلت بگو خیلی جدی بهشون بگه نشبت به خونه ی حه میهرید جهاز‌میدم وقتی گفت نه اجاره میکنیک بگه نسبت بهاون خونه جهاز میدم کلی هم منت بذار سرش

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مگه پول اجاره خونه رو اونا میدن؟

چرا با خودتون میبرینشون؟

اگا اینقدر سنتون کمه که نمیتونید خودتون خونه اجاره کنید پس تو ازدواج تجدید نظر کنید

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
مگه پول اجاره خونه رو اونا میدن؟ چرا با خودتون میبرینشون؟ اگا اینقدر سنتون کمه که نمیتونید خودتون ...

ن اونا نمیدن که 

با خودمون نبردیم اون خونه ی ۳۰ متری خونه ی فامیلشونه میگن چون فامیله اینجارو باید بگیرین میگم ن خیلی کوچیکه پدرشوهرم صداشو برده بالا میگه ن همه اینجورین ....وووو

2740
ن اونا نمیدن که  با خودمون نبردیم اون خونه ی ۳۰ متری خونه ی فامیلشونه میگن چون فامیله اینجارو ...

اهمیت نده هرچی گفتن سکوت کنید بعد خودتو شوهرت کار خودتونو کنید

تو رو خدا نزدیکشونم خونه کرایه کنید 

مال فامیل اونا باشه که دیگه هیچ 

علاوه بر خانواده شوهر دیگه فامیل شوهر هم پاش به زندگیتون باز میشه

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤

مگه ۶هینه ازدواج و قسط و وامو اجاره خونه رو نباید خود داماد بده

چرا واسه اجاره خونه مادر شوهر رو میبری

جهاز هم هر چقدر در توان پدرتون هست همونو بیار

طلا هم نشنیده بودم دختربیاره 

2706