2733
2739

تو ۶ هفته هستم.

ترشح زرد دارم.گاهی کمرنگ گاهی پررنگ.

نمیدونم طبیعیه یا نه؟

کسی اینجوری بوده؟

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

سلام عزیزم خوبید؟من هماتوم دارم تاپیکای قبلتون گفته بودید که هماتوم داشتید. بارداریتون موفق بود؟

برای ترشحات زرد نگران نباشید . مایعات و لبنیات زیاد بخورید

یا رفیق من لا رفیق له... خدایا نی نی منم به سلامت برسون. (نی نی دنیا اومد خداروشکر سالم و خوبه)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینطوری هستم الان ۱۸ هفته میترسم دکتر بخواد معاینه کنه.و البته ی ماه قبل بارداری پاپ اسمیر دادم اونجا ک عفونت نداشتم.

خاطره جان شما برای بارداری قبلیتون تاپیک زده بودید ک هماتوم داشتید منم هماتوم دارم.و اینکه میگن هماتوم ب خصوص بزرگش باعث میشه بچه با وزن کم بدنیا بیاد.بچه قبلی شما چند کیلو بدنیا اومد؟

2728
منم همینطوری هستم الان ۱۸ هفته میترسم دکتر بخواد معاینه کنه.و البته ی ماه قبل بارداری پاپ اسمیر دادم ...

اجازه معاینه ندید.

خونریزیم کمتر شده.رشد بچم یه هفته جلوتر از سنشه الحمدالله.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

ترشح زرد غليظ هست؟

و زیاده

اگه اینجوریه طبیعیه ترشحات رحمه 

حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                        انقدر بزرگه تنهایی این «زن» که حتی تو دریا نمیشه غرقش کرد
ترشح زرد غليظ هست؟ و زیاده اگه اینجوریه طبیعیه ترشحات رحمه 

تموم شد عزیز

2740
مشکل چی بود از شما؟

فک کنم بخاطر هماتوم بوده

فک کنم بخاطر هماتوم بوده

شیاف استفاده کردین یا فقط استراحت؟چندوقت بعد تموم شد؟نی نی تون چیه؟من شیاف استعاده میکنم از اول نگرانم اکه پسر بشه براش مسکلی پیش نیاد

میشه تجربتون بگین🙏

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شیاف استفاده کردین یا فقط استراحت؟چندوقت بعد تموم شد؟نی نی تون چیه؟من شیاف استعاده میکنم از اول نگرا ...

برا پسر اولیم شیاف استفاده کردم،ولی محدود.دومی هیچ شیاف و امپولی استفاده نکردم.البته به دکترم نگفتم که استفاده نمیکنم.

شیاف استفاده کردین یا فقط استراحت؟چندوقت بعد تموم شد؟نی نی تون چیه؟من شیاف استعاده میکنم از اول نگرا ...

تو تاپیکتم بگرد،کامل توضیح دادم درمورد هماتوم

برا پسرتون از هفته چند تا چند شیاف استفاده کردین؟

تقریبا دوهفته.

نه تا ۱۱...

اگه اشتباه نکنم

سلام خاطره جان منم هماتوم دارم در هفته پنجم فهمیدم خیلی لکه بینی کم داشتم شیاف استفاده نکردم چون قلب بچه تشکیل نشده تاپیک هکاتوم هم خوندم دو روز پیش لخته هم نبود فکر کنم قهوه ای رو به تیره ازم دفع شد شکل گل بود بعد دون دون هم داخلش بود دیگه لکه بینی هم ندارم بعد از اون ولی امروز صبح یه ترشح زرد کمرنگ دیدم امکان داره هماتومم دفع شده باشه؟