2733
2734
عنوان

لطفا فقط خانم ها بیان ❌❌❌

393 بازدید | 44 پست

خانم های عزیز سلام 

من یه چند وقت بود که سر درد سرگیجه داشتم تا که به دکتر مراجعه کردم گفت از کم خونیه قرص استفاده کردم خیلی بهتر شدم 

الان از روز دوم پریود دوباره سردرد هام برگشته و چیزی که خیلی نگرانم کرده اینه که با بروفن و نوافن هم خوب نشده خیلی میترسم آخه تو اینترنت خوندم که سر دردی که با مسکن خوب نشه یعنی توده داخل سره الان از استرس حالت تحوع گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شایدم کم خونیت برگشته دوباره

ببین درد سر رو نباید بذاری شدید بشه. همون اول که حس کردی میخواد درد بگیره قرص بخور

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2731
2740

آب بدنت کم نیست؟

شاید میگرن داری

خواهرشوهرم میگرن داره ماهی ۴ روز سردرد شدید میشه قرص هم فایده نداره آمپول میزنه

قلب مادر هیچ خبر داری انتظار آمدنت چقدر سخت است؟      و سه سال سخت انتظار بمونه به یادگار از امشب که خیلی غصه دارم ۳ بهمن ۴۰۲ روز پدر💔😞
ن بابا کمخونی تو سه روز اول پریودی هم بخاطره اینکه خون زیاد میره سرت درد میگیره خوب نمیشع نوشیدنی شی ...

من‌این‌سری دو روز اول انقد خون رفتم قشنگ‌سرگیجه داشتم

انچه در فهم تو آید؛ آن بود مفهوم تو 
من‌این‌سری دو روز اول انقد خون رفتم قشنگ‌سرگیجه داشتم

منم یک ماه سرگیجه دارم البته آمپول نوروبیون زدم یه روز خوب بودم دوباره سرگیجه گرفتم بیشتر اینکه سردردم با قرص خوب نشده نگرانم 

2706