2737
2734

من ۴ ماهه دارم قرص میخورم و مشکلی باهاش نداشتم ولی یه مدته حالت تهوع میگیرم و تنها دلیلی که به ذهنم میرسه همین قرصمه.

کسی بوده مثل من که بعد از یه مدت این مشکلا براش پیش اومده باشه؟

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره تهوع میده مخصوصا وقتی مارکشو عوض کنی

عوض نکردم

اصلا نمیدونم چم شده😭😭

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم
2731

وای من ال دی میخورم سرویس میشدم

روکین خوردم دهنم سرویس شد داستم میمردم معدم درد گرفته بود ورم کرد پشت معدم (کمر) ورم کرده بود. اینقد ترسیده بودیم

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عوض نکردم اصلا نمیدونم چم شده😭😭

آتریسا جون یسوال دارم ازت 

من دخترم باسرفه خشک شروع شد خشن و محکم بود بعد شب خلط اضافه شده دیدم نمیتونه نفس بکشه بخوابه دیدم زبونش ورم کرده حلقش معلوم نیست بردم دکتر گفت ورم زبون نیست حنجره س بنطرمن ک زبون متورم بود

دگزا رد ورم خوابید 

ولی بچم ازبس سرفه داره شبم ارسرفه وخلط شدید انگار کتری درحال جوشیدنخ تو گلوش 

نمیتونه بخابع دقیقا ۵روز همه بیداریم کلی دکتربرذم بیفایده 

پروسپان ودبفن وسفکسیم و اسپری سالباتامول وفلوتیروکس مصرف کرد هیچکدوم خویش نکرد فقط سیتریزین دوروزه بهش میدم تعداد سرفه کم شد ولی شذتش همونه شب سرفش کمتره ولی یکسره خلط میجوشه میترسم خفه بشه 

بعددوروز ارشروع علایم فقط یکبار نیم درجه تب کرد دیگه خبری نشد امروز شش روز شده و همچنان سرفه وخلط داره شب خواب ندارن خیلی آدینه تمام عضلات شکمش منقبض شده ازدردعکس گرفتم نرمال 

گوش گلو هم نرمال هست معاینه ریه هم نرمال بوده تاامرور 

بدکتر گفت خروسک 

یکی گفت حساسیت شدید

یکی گفت برونشبت 

اون یکی گفت حساسیت ریوی 

شب قبل دخترم فندق ونارنگی خورده تقریبا ده روزه ک میخورد ابن چبزازولی چون سابقه آلرژی داره نمی‌دونم واقعا حساسیت هست یامشکل دیگه 

میگم نکنه یچیزی تو راه هواییش گیرکرده فکرم هزار راه می‌ره 

ممنون میشم یه راهنمایی کنی 

خیلی میترسم نکنه برونشیت باشه 

وخدایی که بشدت کافیست
آتریسا جون یسوال دارم ازت  من دخترم باسرفه خشک شروع شد خشن و محکم بود بعد شب خلط اضافه شده دید ...

سلام عزیزم

چقد ناراحت شدم پیامتو خوندم

چون خودم تو اون شرایط بودم میدونم خیلی سخته:(

امیدوارم دخترت تا‌ الان خوب خوب شده باشه

حتما از حالش خبر بده

سلام عزیزم چقد ناراحت شدم پیامتو خوندم چون خودم تو اون شرایط بودم میدونم خیلی سخته:( امیدوارم ...

سلام  گلم خوبی 

نه متاسفانه ادامه داره خوب نشده ازبس دکتربردم خسته شدم یمقدارتعداد سرفه کم شده ولی همچنان اذیته 

بچتون چقدر طول کشید خوب بشه ؟

کدوم دارو براش موثربود؟

دختر من ک بین اینهمه دارو فقط کتوتبفن 

وخدایی که بشدت کافیست
2740