2737
2739

بچه ها گمش کردم کسی اسم کاربریشو میدونه همون ک گفت دیشب شروع مرد خواب یه پیرزن رو دید و خیلی ترسیده بود

رسیده پیری ام قبل از جوانی...تمام آرزوهام بردلم ماند😔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خودت انجامش دادی؟پیشنهاد میکنم تاپیک من رو با عنوان شده کوانتوم بخونی عزیزم

♡ ♡ براے هم آرامش باشیـב، همـہ خسته‌ایم. ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆
2742

اونوقت یکی درس نمیخونه . شب ثبل اومدن جواب کنکور

مینویسه میزاره زیر بالشتش .. بهترین رشته دانشگاه دولتی قبول میشه .

واقعا اینا چیه ؟ اونم تو این قرن ؟ 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2740
اونوقت یکی درس نمیخونه . شب ثبل اومدن جواب کنکور مینویسه میزاره زیر بالشتش .. بهترین رشته دانشگاه د ...

عزیزم منم نمیدونم چی ب چیه رفتم بخونم بچه هواسمو پرت کرد خواستم ببینم جریان چیه چجوریه وگرنه همه میدونن آرزوها فقط ب خواست خدا برآورده میشه

رسیده پیری ام قبل از جوانی...تمام آرزوهام بردلم ماند😔
اونوقت یکی درس نمیخونه . شب ثبل اومدن جواب کنکور مینویسه میزاره زیر بالشتش .. بهترین رشته دانشگاه د ...

خرافات و جهل و گول زدن ملت 

به جای تلاش فقط بشینن فکر کنن آرزو کنن راحت بدست بیارن!!!!!!

پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸