2737
2739
عنوان

خجالتی بودن پسرم

142 بازدید | 8 پست

سلام.پسرم ده سالشه.خیلی بی اعتماد به نفسه.توی جمع دوستاش  حرف نمیزنه.کارهای اونا رو مدام تقلید میکنه.کاملا مطیع رفتار میکنه در برابرشون.مدام باهاش صحبت میکنم اما تغییر نمیده رفتارشو.نمیدونم چ برخوردی داشته باشم

هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم  اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی  
 مدام بخاطر چیزای کوچیک تشویقش کن تا اعتماد ب نفس بگیره

خیلی  تشویق میشه از سمت من و پدرش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کارای کوچیک بهش واگذار کن ک انجام بده

اره درسته.حتما امتحان میکنم.مغازه نزدیک خونمونه.ی وقتایی میگم برو واسم خرید کن از روی تنبلیش نمیره

سرزنشش نکن به زور مجبورش نکن با اعتماد به نفس باشه  مدام تشویقش کن باهاش بازی کن ، همیشه بهش ت ...

از سمت من ک خیلی  ارضا میشه از لحاظ احساسی.مدام توی خونه باهاش حرف میزنم بازی میکنیم.قربون صدقش میرم .بزرگترین تنبیه واسش قهر منه.اما خب قسمت اول حرفاتونو رعایت نکردم.چون وااقعا همیشه ارش خواستم با اعتماد به نفس حرف بزنه

از سمت من ک خیلی  ارضا میشه از لحاظ احساسی.مدام توی خونه باهاش حرف میزنم بازی میکنیم.قربون صدقش ...

اونموقع بیشتر ترس به دلش میشنه ، اصلا در این مورد باهاش حرف نزنین 

والبته همه شبیه هم نیستن ، خصوصیات اخلاقی همه باهم فرق داره بزرگتر بشه فرق میکنه شاید اونم یه پسر درونگرا هس 

منم بچگی خجالتی بودم ولی الان فرق کردم

2740
اونموقع بیشتر ترس به دلش میشنه ، اصلا در این مورد باهاش حرف نزنین  والبته همه شبیه هم نیستن ، ...

مرسی عزیزم از راهنماییت😘😘