2733
2734

سلام دوستان 

من پسرمو شاهد ثبت نام کردم مدرسه های شاهد هم از الان شروع میشن ن اول مهر حتی هنوز کتاباشون نیومده معلما بدون کتاب درس میدن فعلا 

امروز پسرمو فرستادم مدرسه اومده باچشم گریون حالشم بد بود میگم چی شده میگه معلم علوم گفت میزو نوشتی منم گفتم ننوشتم و منو از کلاس انداخت بیرون صبح میخوام برم مدرسه بگم به چه جرعتی پسر منو از کلاس محروم میکنی و پیش همه پسر گنده رو تحقیر میکنی اونم به خاطر ایننکه میز نوشته شده و پسر من ننوشته چی بگم دیگه؟؟؟

واقعا حالم بده 

خدا لعنتش کنه با مدیر حرف بزن

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما ازش دفاع کن

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚
2728
2740

نه نرو 

چون این معلم با رفتن تو قرار نیس که دیگه معلم پسرت نباشه 

لطفا قبل از هر کاری خوب فکر کن 

فک نمیکنی اگه الان بری پس فردا برای نمره بچت به لج بیفته 

منطقی فکر کن و به پسرت بگو این اتفاق ها میفته

2706