2733
2739
عنوان

سفر اربعین

470 بازدید | 46 پست

سلام دوستای نازنین 

من اولین باره که اگر خدا بخواد میخوام برم 

میشه اگه تجربه ای دارید از این سفر با بنده به اشتراک بذارید🙏♥️

و اینکه حتما بفرمایید چه وسایلی لازمه که من چیزیو از قلم نندازم

اگه جوابتو نمیدم بخاطر اینه که وقتم با ارزش تر از اینه که با آدمایی که بهره هوشی اندک دارن سر و کله بزنم😒 یه وقت فک نکنی ندیدم پیامتو☺️
چندم میری انشالله؟

اگه خدا بخواد سه شنبه راه میفتیم ولی یک شب قراره ایلام بمونیم 

اگه جوابتو نمیدم بخاطر اینه که وقتم با ارزش تر از اینه که با آدمایی که بهره هوشی اندک دارن سر و کله بزنم😒 یه وقت فک نکنی ندیدم پیامتو☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تا حالا نرفتم که بتونم راهنمایی کنم ولی اگه تونستی لطفا برای منم دعا کن 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
خوش به سعادتت :))  برای منم دعا کن  دعا کن بتونیم خونه بگیریم یادت میمونه؟؟ :)  ا ...

عزیزمممم 

قابل نیستم ولی حتما 

انشاءالله که به زودی زیارت قسمتتون بشه ♥️

2738

من فردا دارم میرم چون اونجا میرم تو یه خونه ایی میمونیم و حمام کردن و شستن لباس راحته فقط یه تونیک شلوار میبرم و اون چیزی که تنمه یک حوله کوچک شارژر مسواک یه کلاه میبرم چون افتابه و دستکش مشکی و یک شال برای خونه و مقنعه ایی که پوشیدم

تا حالا نرفتم که بتونم راهنمایی کنم ولی اگه تونستی لطفا برای منم دعا کن 

محتاجم به دعا 

چشم ♥️

کفش مناسب، کلاه و صد آفتاب  سعی کن شب ها راه برید روز توی موکب بخوابید

مرسی گلم 🙏♥️

پدر و مادر منم تازه امروز راهی شدن و الان از مرز رد شدن

اصلا تنها نباشید با کسی برید که تجربه زیادی داشته باشه

از هرچی دوتا دوتا ببر

دوتا چادر دوتا روسری دوتا شلوار کشاد و خنک نخی که عرقسوز نشه، دوتا مانتو نخی، جوراب، کرم نرم کننده، پاور بانک اگه دارید،. گیره روسری، دستمال کاغذی، لباس زیر نخخخی،کتاب دعای کوچک چون اونجا سخت پیدا میشه، شامپو، صابون، برس، حوله کوچک که جای کمی بگیره، یکم گلاب ک اگه عرقسوز شدید اسپری کنید به اون موضع، البته اونجا کلی نوشیدنی خنک میدن بهتون

حتما یه کیف خیلی کوچک داشته باشید و بندازید رو گردنتون و پول هاتونو بزارید توش که ی وقت خدایی نکرده گم نشه

و یه کیف برای موبایل و مدارکتون که زیر چادر بندازید

سارا پولی هسدم😉
اسمم فاطمه هست میشه اگه رفتی برای حاجت رواییم دعا کنی 😢😢😢💕💕💕 اگه فرصت کردی و یادت بود توی کرب ...

محتاجم به دعا 

من لایق نیستم ولی انشاءالله امام حسین دستتونو بگیره😢♥️ 

از عوض همه زیارت میکنم 

کفش مناسب که بتونی راه بری 

کوله پشتی ببر که موقع راه رفت اذیت نشی 

لباس و دارو قرص ببر اگه یه وقت خدایی نکرده مریض شدی باهات باشه 

ماسک حتما ببر الکل ببر برای ضدعفونی

لیوان تمیز باهات باشه 

یه مقدار کیک یا بسکوئیت یا خرما همراهت باشه 

یه بطری آب هم ببر 

2706