2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

طرح مادران چه شرایطی داره؟پولش وباید یکجا داد؟بدون قرعه ست؟

باز اومدم با کوله باری از چرت و پرت ...😂😂با هزار زحمت یک شماره پیدا کردم تا ثبت نام کردم اومدم نی نی سایت آخه همه ی شماره ها تکراری شدن😜.نی نی یار بیزحمت نترکونم..................... با تشکر....
2738
ینی چی توی بورس هست؟  میشه توضیح بدی؟ طرح مادران برداشتن؟

عزیزم قبلا طرح یک پارچه بود که ثبت نام میکردیم دیگه الان برداشتن اون طرح رو همه کارخونه های ماشین دیگه ماشین هارو به بورس میفروشند و مردم از طریق بورس باید خریداری کنن

خدایا شکرت

میگم زن دایی ام ب امید ماشین پارس حامله شده بود نکنه کلا طرح مادران و بردارن قرعه کشی دیگه دستش بمونه تو پوست گردو😂

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!
عزیزم قبلا طرح یک پارچه بود که ثبت نام میکردیم دیگه الان برداشتن اون طرح رو همه کارخونه های ماشین دی ...

میشه لطفا جواب من و بدی؟بالاتر پرسیدم.

باز اومدم با کوله باری از چرت و پرت ...😂😂با هزار زحمت یک شماره پیدا کردم تا ثبت نام کردم اومدم نی نی سایت آخه همه ی شماره ها تکراری شدن😜.نی نی یار بیزحمت نترکونم..................... با تشکر....
2706