2733
2734

من ۳ سالی میشه وارد یه حرفه ای شدم که باید تلاش کنم پیشرفت کنم که بتونم حرفه ای کار کنم بالا پایین زیاد داشتم بچه دارم مسئولیت بچه و...شوهرم بدون در نظر گرفتن تلاش هام و همه چی فقط با حالت تمسخر همیشه گفته که پس کی مشغول میشی ای بابا تو هم که هی شل میگیری و...امروز صبح ساعت ۹ بیدار شدم از خونه رفتم جایی کار داشتم ساعت ۵ خسته و کوفته رسیدم خوراک مرغ و قارچ درست کردم.اخر شبم خسته بودم نیمرو درست کردم شروع کرد که اره امروز قرار بود ابگوشت بپزی اینم از وضع شامت...اخر شب حرف از کار و...بود که دوباره با حالت مسخره گفت باز کار کردنت رفت تا سال بعدی منم گفتم هیچوقت حمایت نکردی فقط دنبال اینی  کار کنم و پول در بیارم اگه حمایت میکردی الان که دارم واسه پیشرفت تلاش میکنم باید حمایت کنی و زخم زبون نزنی  گفت همین که مثل سگ نگهت نمیدارم بستته از فردا بیخود میکنی پاتو از خونه بزاری بیرون و هر چی از دهنش در میاد بهم گفت با این مرد باید چیکار کرد...!خستم نمیدونم واقعا دیگه نمیدونم چی درسته چی غلط  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وقتی میبینی حمایتت نمیکنه برنامه هاتو مدیریت کن تا به همه کارات برسی چون دست تنهایی،از بعضی مردها نباید انتظار حمایت داشته باشی

مگه امضا هم باید بزنیم؟به من گفتن همه چی با کاروانه🤷🏻‍♀️

کاری که از خدا بر نمیاد بگم به خدا واگذارش کن به تخمات واگذارش کن انگار که نمیشنوی. رو هدفت تمرکز کن و بحث الکی راه ننداز وقتی میدونی شوهرت مرض داره. مرده شور ریخت همشونو ببرن یه مشت پلشت به درد نخور که اگه اروپا و.. زندگی می‌کردیم مثل سگ مینداختیمشون بیرون 

شما باید از قبل همه شرایطو باهم بررسی میکردین و حرف میزدین باید تو بش میگفدی مثلن امکان داره کار من طوری شه ک غذایی ک دوس داریو کمتر درست کنم یکم از کارای خونه رو دوش تو باشه ی وعده هایی حاضری بخوریم ی جاهایی ازم توقع داشته باشی و من نتونم . با این شرایط میتونی کمکم کنی ب هدفم برسم؟؟

تو کار خودتو بکن،شخصیت و رشد و پیشرفت خودت از همه چی مهمتره

خیلی دلم میخواد همینکارو کنم ولی واقعا اذیتم خیلی بی درک و بی منطقه و این واقعا عذابم میده نمیتونم باهاش درگیر نشم نمیدونم چه جوری نادیدش بگیرم.در این حد بی منطقه که گاهی من نمیتونم برم دنبال بچم از کلاس بیارمش میگه همین که من میرم میارمش حمایته!!!یا همین که بهت اجازه میدم فعالیت کنی یعنی من ادمت کردم!!!حالمو بهم میزنه حرفای بی منطقش دیوونم میکنه

شما باید از قبل همه شرایطو باهم بررسی میکردین و حرف میزدین باید تو بش میگفدی مثلن امکان داره کار من ...

همرو گفتم و میگه بلههه.ولی اینحرفاشم هست.ذره ای منطق تو وجودش نیست