2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قدیما برای مشکلات خواب علمی نداشتن کلا میگفتن بختک اگه تو خوابت مشکل داری مثل سنگینیه قفسه سینه حتما ...

خیلی برام پیش می اومد، اما یه سنگی هس اونو آویزون میکنم گوشم خوبه، برا همین اعتقاد دارم 

آخه دفه پیش که جنین سقط شد اینطور شدم، چن روز پیش هم، برا همین میترسم 

فک نمیکنم ربطی به بختکتون داشته باشه اگه اینطوری بود که نصفی از ادما سقط میکردن سعی کنین وقتی دچار بختک میشین اول ارامش خودتونو حفظ کنین وبعد یهویی انگشتون رو تکون بدین

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...
خیلی برام پیش می اومد، اما یه سنگی هس اونو آویزون میکنم گوشم خوبه، برا همین اعتقاد دارم 

ممکنه به خاطر تلقین باشه نه سنگ

لطفا برو دکتر

تمام تلاشم اینه موقع گفت و گو با آدما سرزنششون نکنم ؛ ولی اگه ناآگاهانه شمارو به خاطر انجام کاری سرزنش کردم لطفا بهم بگید❤
2740
فک نمیکنم ربطی به بختکتون داشته باشه اگه اینطوری بود که نصفی از ادما سقط میکردن سعی کنین وقتی دچار ب ...

خیلی دعا اینا میخوندم، بعد یه سید این سنگو بهم گف بندازم 

خیلی دعا اینا میخوندم، بعد یه سید این سنگو بهم گف بندازم 

عزیزم بختک دلیل علمی داره سراغ اینجورچیزا نرو

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...
فک نمیکنم ربطی به بختکتون داشته باشه اگه اینطوری بود که نصفی از ادما سقط میکردن سعی کنین وقتی دچار ب ...

برا همین میخام بدونم کسانی هستن که توی بارداری اینطور شن