2737
2739

نمیدونم چیکار کنم فکر میکردم زمان بگذره فراموش میشه ولی تازگیا یادش میفتم گریه میکنم . دیگه به هیچ کس دیگه ای نمیتونم فکر کنم نمیتونم با کسی آشنا بشم و تصمیم جدی بگیرم . حالم خوب نیست  از عشق و عاشقی فقط دل شکستن و گریه نصیبم شد . چیکار کنم بتونم فراموشش کنم . ذکری دعایی را حلی به ذهنتون میرسه بهم کمک کنید 💔 ممنون میشم فقط راهکار بدین و سوالی نپرسید 

ارباب شدی که رو به هر کس نزنم  

الهی عزیزم

عشق یک طرفه بود؟

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم گاهی ادم بالاخره یاد قبلی میفته اشکش درمیاد طبیعیه 

ولی اینکه بخاطر یکی ک 8 سال پیش بوود و الان نیست ب نظرم طبیعی نیست . باید بذاریش کنار . خودت ب خودت باید کمک کنی ب بدی هاش فک کن ب اینکه با تو نمونده 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2738

فقط از من به تو نصیحت کسی که بهتو واقعا بخاد تورو مال خودش میکنه پس الکی عمر و جوونیتو هدر نده

برو دنبال ادمی وه بهتو بخاد

کار کن تفریح کن

موسیقی و نقاشی یاد بگیر 

و عاقلانه ادم درستو انتخاب کن و زندگی کن

عسق و عاشقی قشنگ ولی همش دو سه سال اول زندگی بعدش که ادم سنش میره بالا دیدش به همه چی فرق میکنه

* خدایا خودت بساز،تو بسازی قشنگتره * خدایا بخاطر هدیه قشنگی که بهمون هدیه دادی،شکررررررت🥰،خدایا شکرررررت که فرزندمون سالمه🙏🏻🙏🏻،خدایا به همه منتظرا فرزندی سالم و طالح عطا کن،آمین
2706