2737
2734

سوال 2🤣🤣🤣

اگه قسمتهای قدیم نشین شهر ک ب اصطلاح ریشه شهربوده و هست وساختموناش قدیمی بودن و الان چندسالیه کوبیدن و آپارتمان ووووساختن زمین گیرتون بیاد میخرید خونه بسازید یا ترجیح میدید تو همون روستا بمونید چرا بعضیا محله های قدیمی رو میگن حاشیه شهر در صورتی که اصل شهر همون محلهای قدیمیه

رسیده پیری ام قبل از جوانی...تمام آرزوهام بردلم ماند😔

از همه جهت هزینه ها فرق داره از مصالح و لوازم مصرفی بگیر تا هزینه کارگر 

سوال دومتم منظورتو نفهمیدم 

حاشیه شهر از شهر دوره نمیدونه چطور ممکنه ریشه شهر باشه!

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونه ما روستاس البته روبرروش شهر هست ی خیابون فقط فاصله ۶ست خودخونمون لوکس هستش ولی میگم کاش همین سرمایه که گذاشتیم اینجا اونطرف خیابون زمین داشتن اونجا میزاشتن الان قیمت خونه بالا بودهم اسمش شهر بود نه روستا

این دنیا از بدو تولدم بامن و خانواده ام خوب تا نکرد از بچگی وقتی نه سالم بود مادرم رو از دست دادم بدبختیهامون شروع شد دبگه رنگ ارامش رو ندیدبم تا الان که ۳۴ سالمه هرکی امضامو خوند واسه ارامش دلم یک شب منم مثل بقیه ادما راحت بخابم بگم خداروشکر مشکلاتمون تموم شد نفس راحت بکشم ۲۸ساله یادم رفته چطور 
2728
از همه جهت هزینه ها فرق داره از مصالح و لوازم مصرفی بگیر تا هزینه کارگر  سوال دومتم منظورتو نف ...

چرا از مصالح فرق داره همه جا مصالح یکیه فقط قیمت زمین فرق داره

این دنیا از بدو تولدم بامن و خانواده ام خوب تا نکرد از بچگی وقتی نه سالم بود مادرم رو از دست دادم بدبختیهامون شروع شد دبگه رنگ ارامش رو ندیدبم تا الان که ۳۴ سالمه هرکی امضامو خوند واسه ارامش دلم یک شب منم مثل بقیه ادما راحت بخابم بگم خداروشکر مشکلاتمون تموم شد نفس راحت بکشم ۲۸ساله یادم رفته چطور 
از همه جهت هزینه ها فرق داره از مصالح و لوازم مصرفی بگیر تا هزینه کارگر  سوال دومتم منظورتو نف ...

بنظرم از نظر هزینه و مصالح هیچ فرقی نداره همون مصالحی که تو روستا باید بکلرببری تو شهرم میبری

منظورم مخله های قدیمی شهرها که مثلأ خونه هاشون فرسوده شدن و جدیدأ وام بهشون میدن وهمه آپارتمان و غیره ساختن واون محله ها خیلی با کلاس و شیک شدن ولی چون از قدیم بودن بعضیا میگن اینا حاشیه شهره در صورتی اصل شهر همون محله ها هستن یه اونمحله ها نزدیکتر مرکز شهرن تا جدیدایی ک ساختن توشهرما اینجوریه

خونه ما روستاس البته روبرروش شهر هست ی خیابون فقط فاصله ۶ست خودخونمون لوکس هستش ولی میگم کاش همین سر ...

ماهم تو یه روستای بزرگیم امکاناتم داره ولی فول امکانت نیست مستأجریم و چند تکه زمین تو شهر محله های قدیمش گیرمون اومده نزدیک مرکز شهره  من خودم ب شخصه اون محله هارو خیلی دوس دارم هم نزدیک مرکز شهره هم بیمارستان وحتی مطب پزشکا اکثرأ تو همون محله ها هستن داداشم دعوام کرد میگه خریدن زمین تو این محله ها پول ریختن تو جوب آبه ولی چندنفردیگه گفتن هم قیمتش عالیه هم جاشون خوبه به همه چی دسترسی دارید  دلم خیلی شکسته  تو همین روستا 200متر زمین رومیدن 200ب بالا حتل ما اونجا150متر زمین بخریم زیر دویس بده شوهرمم پاشو کرده تو یه کفشمیگه بخاطر حرف داداشتم که شده همونحا میخرم مگه اینکه جورنشه

ماهم تو یه روستای بزرگیم امکاناتم داره ولی فول امکانت نیست مستأجریم و چند تکه زمین تو شهر محله ...

خوبه که درست ما هم روستانوند به بیمارستان و ترمینال مرکز خرید خیلی نزدیکه ولی خوشم نمیاد هرجقدر یاشه سطح فرهنگشون فرق داره من چون خونه ی پدرم شهر هستش واسه ام سخته راحت نمیتونم برم خرید یا جای دیگه

2740
خوبه که درست ما هم روستانوند به بیمارستان و ترمینال مرکز خرید خیلی نزدیکه ولی خوشم نمیاد هرجقدر یاشه ...

داداشم همه اش مانع میشه میگه تو روستا بمونید  حالا ما 15کیلومتری شهریم و هر روز شوهرم باید بره شهر یا کاربانکی داره یا خرید داره یا بچه ببریم دکتر ووووو ولی اونجا دیگه همه چی دم دستمونه و راحتیم