2737
2734

سلام دوستان عزیزم 

من ۲۴ سالمه/ الان ۵ ساله دارم در رشته س مهندسی نقشه برداری درس میخونم، فوق شرکت کردم و یک سال هم در حال خوندن فوق هستم اما...

دلسرد شدم، علاقه ندارم

میخوام تغییر رشته بدم و از اول برم لیسانس معماری بگیرم

میشه راهنماییم کنید که مهندسی نقشه برداری بهتره یا معماری؟

قلبا به معماری علاقه دارم اما خانوادم ۵ سال پیش نزاشتن این رشترو انتخاب کنم و گفتن اشباع شده و خوب نیست...و من به اجبار رفتم نقشه برداری...

خواهشا کمکم کنین بهترین تصمیم رو بگیرم

ممنونم ازتون،❤️🙏🏻🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کلاس کاری مهندسین معمار از نقشه بردارها بالاتره. نقشه بردارها معمولا تو کارگاهن اما معماری ها تو دفتر. من کارهای معماری رو به نقشه برداری ترجیح میدم

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم
2738
استاتر الان دختر من میره کلاس دهم میگفت میرم رشته ریاضی. من گفتم بره تجربی.. تو رشته ریاضی برا دخترا ...

سلام عزیزم، من هم با شما موافقم و خواهر خودم هم الان رفته تو شاحه پزشکی و دندان پزشکی میخونه...اما باز هم علاقه مهمه، بهتره فقط بهش در مورد هر دو رسته آگاهی بدین و انتخاب رو بر عهده خودش بزارید  این نکته رو هم باید بدونین که هر رشته ای و هر کارب بستگی به اون فرد و هوش و ذکاوت خودش داره و بسته به هوش و تلاشش میتونع کار داشته باشه و یا نداشته باشه، برای دخترتون آرزوی موفقیت دارم♥️♥️♥️