2737
2739
عنوان

سرطان

696 بازدید | 13 پست

مامانم سرطان پستان داره 

اول شیمی درمانی کرد و بعد جراحی و بعدش هم پرتودرمانی

غده لنفاویش‌هم درگیر بوده..دکتر سینه اش رو تخلیه نکرد...

فعلا کارای درمانیش تموم شده ،فقط دکتر قرص داده که مصرف کنه

یعنی این مدته هروووز کارم شده گشتن و خوندن  تجربیات بقیه از سرطان سینه... هرچی میخونم همششش بد😭😭😭 همش تجربیات بقیه  میخونم که بعد از یه مدت متاستاز داده و...

واقعا از درون دارم نابود میشم 😔

گاهی باخودم میگم نکنه باید پیش یه جراح بهتر میرفته..نکنه باید سینش تخلیه میشده..و...

😭😔اخه چرا 

ای کاش  برای خودم اتفاق میفتاد انقدر فکر و خیال دیوونم نمیکرد

غصه نخور گلم. متاسفانه سرطان خیلی زیاد شده و سرطان پستان یه سرطان خیلی شایع شده. و خیلی هم قابل درمان. یه اقوام نزدیک منم ۳چهار ساله سرطان سینه داره و شیمی و پرتوهاش تموم شده خوش خرم داره زندگی می کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یکی از فامیلای ماهمین سرطان رو داشت الان‌دیگه‌خوب شده

برای خواهرم خواهرت خواهرامون:)                                     برای تغییر مغزها که پوسیدن...                                          برای شرمندگی برای بی پولی:))                                         برای حسرت یه زندگی معمولی:»

اگه نیاز به تخلیه بود اینکارو میکردن

زود پیگیرش شدین که به این مرحله نرسیده

من دیروز داشتم پیج اینستای دکتر پریسا عظیمی نژادن رو میدیدم میگفت تو مرحله یک و دو حتی صد در صد درمان میشن بدون تخلیه

غصه نخور گلم. متاسفانه سرطان خیلی زیاد شده و سرطان پستان یه سرطان خیلی شایع شده. و خیلی هم قابل درما ...

برای مادرم لنفاش هم درگیر بوده اما سینش تخلیه نکردن 

همش میگم احتمال عود و متاستازش بالا نباشه

ای کاش زودتر از اینا متوجه غده میشد😔

همش هم تجربه های تلخ بقیه میان جلوم 😭 

2740