2737
2734

سلام الان که اومدم بخوابم احساس کردم ترشحاتی زیاده ویه لکه ی قرمزرنگ لباس ام هست 

فردا و پس فردا دکترم نیست ، همسرم هم خونه نیست 

آیا خطرناکه ؟ باید فردا صبح برم پیش یه دکتر یا این که فقط استراحت کنم ؟ 

کسی میدونه علتش چیه

تا الان هم سونو انجام ندادم ولی چند روز پیش دکتر صدای قلب بچه رو نشونم داد

راستی زیر دلم هم یه کوچولو درد میکنت

بری دکتر بهتره سونو بشی حتما زیاد کار کشیدی از خودت

خدایا شکرت برای دوتا هدیه های قشنگت ..... دخترای نازنینم عاشقانه دوستتون دارم امیدوارم بتونم تمام عشقمو به پاتون بریزم تا لبریز محبت و مهربونی بشید و به بقیه محبت کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شیاف فرتیژست داری بزار استزاخت کن. پزشکتم برو

ندارم ؟ 

دکترم شنبه هست دیر نمیشه تا اون موقع ؟ بچه آن سقط نشه ؟ 

اگه دارو خونه بگم همینطوری میده بهم یا یه دکتر عمومی 

2740
کار که نه ولی دخترم خواب بود تو پله بغلش کردم یعنی از اونه    

فکر نکنم مگر اینکه جفتت پایین بوده باشه و مستعد باشی منم هفته ۷ دخترم ۳ سالشه مدام باید بغلش کنم ببرم سرویس

خدایا شکرت برای دوتا هدیه های قشنگت ..... دخترای نازنینم عاشقانه دوستتون دارم امیدوارم بتونم تمام عشقمو به پاتون بریزم تا لبریز محبت و مهربونی بشید و به بقیه محبت کنید
فکر نکنم مگر اینکه جفتت پایین بوده باشه و مستعد باشی منم هفته ۷ دخترم ۳ سالشه مدام باید بغلش کنم ببر ...

دقیقا منم دخترم بغلیه زیاد  عجب کاری کردم 

اگه همسرم خونه بود حتما الان میرفتم بیمارستان 

ندارم ؟  دکترم شنبه هست دیر نمیشه تا اون موقع ؟ بچه آن سقط نشه ؟  اگه دارو خونه بگم همین ...

اگه درد داری حتما سریع  برو بیمارستان 

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين