2733
2734
عنوان

خانما کمککککک

83 بازدید | 9 پست

الان میخوام از مترو تهرانپارس برم هفت حوض،باید سرسبز پیاده بشم؟بعد وقتی بخوام برگردم دوباره برم از همون جایی که پیاده شدم یعنی سرسبز،منو میاره تهرانپارس بهم نخندینا تا حالا سوار نشدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره هفت حوص باید سرسبز پیاده بشی

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸

توجه کن که مترو سرسبز دوتا درب داره یکیش اون دست خیابونه سمت پل هوایی 

حالا اگر میخوای برگردی تهرانپارس  مجدد وارد مترو شو و خط فرهنگسرا رو سوار شو 

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸
2738
توجه کن که مترو سرسبز دوتا درب داره یکیش اون دست خیابونه سمت پل هوایی  حالا اگر میخوای برگردی ...

اها باشه ممنون عزیزم همه مترو ها دو تا درب دارن دیگه یکی این طرف خیابونه یکی اون طرف درسته؟؟؟

هر وقت بخوام برگردم باید اون یکی رو سوار شم؟؟؟؟

اها باشه ممنون عزیزم همه مترو ها دو تا درب دارن دیگه یکی این طرف خیابونه یکی اون طرف درسته؟؟؟ هر وق ...

نه همه مترو ها دوتا درب ندارن مثلا گلبرگ دوتا درب نداره ، اما داخل سالن مترو راهرو که میشه خط ها مشخقه 

ببین نقشه مترو رو دیوارها نصبه یا تو گوشیت سرچ کن عکساشو ببین 

بعضی وقتا باید خط عوض کنی مثلا امام خمینی باید خط عوض کنی  باید نقشه رو ببینی