2733
2734

چجوری گرفتین ازش 

فکر کنم فقط من عقبم چون چندین کار داره کارش توی خرید و فروش سنگه کارتاش دست خودشه 

فقط یکی از کارتاش بعنوان پس انداز دست منه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه 

من حتی خیلی وقتا دقبق هم نمیدونم چقد میگیره

یه مدت دستم بود خیلییییی سخته .هی اینو حواست باشه کم نیاد اونو حساب کن.اخرشم میگفت تو بلد نیستی مدیریت کنی

دیت خودش باشه بهتره

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2731

شوهرم دوتا کارت داره یکی مال حقوقشه یکی هم برای درامد های دیگش یکیش دست منه یکی دست خودش

فرقی ام نمیکنه چون خرید رفتن باهم میریم اخرماه هم هرچقد باقی مونده باشه پس انداز میشه

یه مامانِ کوچولو که فسقلیش آسمونی شده دلم برای انگشتای کشیده و کوچولوش ، موهای مشکی ، مژه های بور و لپای گول منگولیش حسابی تنگ شده .. قدر بدونیم ... من حتی حسرت پیچیدن صدای گریه هاش تو خونه رو میکشم
2738

اینجا چیزی شنیدی 

نه کارت همسرم دست خودشه چون خرید های خونه و خرج و دخل هم با خودشه،من از اول خواستم اینجوری باشه چون این کارا حرص و جوش داره ادمو کلافه می‌کنه ،کارت واسه پس انداز و خرجم دارم هر وقت لازم داشته باشم بهم پول میده اصلا هیچ توضیحی هم ازش نمی‌خوام 

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
واقعا دلیلی نداره کارت شوهرم دست من باشه برای چی باید بگیرم؟ ایشون کارت خودمو شارژ میکنه

آره شوهر منم همینه 

اما ی سری خانوما کلی کلاس میزارن که آره کارت شوهرامون دستمونه 

هر چقدر بخواد از من میگیره 

اینجا چیزی شنیدی  نه کارت همسرم دست خودشه چون خرید های خونه و خرج و دخل هم با خودشه،من از اول ...

آره آخه میدونی ی خانومی همینجا تو نی نی سایت کلی کلاس گذاش ک آره  کارت و حقوق شوهرم دست منه هر وقت بخواد پول بگیره از من میگیره و آمار تموم حساب کتابشم دارم در حالیکه من چون شوهرم خیلی با چک سر وکار داره دقیق نمیدونم چون شاید پول تو حسابش باشه ولی برای پاس کردن چک فرداشه 

ذهنم ی لحظه درگیر شد ک لابد من خیلی از زنای دیگ کمترم ک کارت شوهرم دستم نیس 🥺

شوهرم دوتا کارت داره یکی مال حقوقشه یکی هم برای درامد های دیگش یکیش دست منه یکی دست خودش فرقی ام نم ...

منم ی کارت دارم بعنوان پس انداز ولی خب هر وقت داشته باشه میریزه ب اون 

چون حتی اگ ب کارت خودمم پول بزنه من خیلی لازمم نمیشه بهش دست بزنم همونم پس انداز میشه اما برای خودم چون بیشتر چیزایی ک میخامو خودش میگیره برام 

2706