2733
2734
عنوان

راه از بین بردن بوی بد گوشت گوسفند☺

5554 بازدید | 77 پست

چون دیده بودم برای بعضیا دغدغه س گفتم بگم که مث من راحت بشید

اکثرا همه فک میکنن بوی گوشت گوسفتد هیچ جوره نمیره:(

کسی به من گفت موقع پخت توی گوشت برگ بو بندازم 

امتحان کردم و واقعا جواب داد 

امیدوارم به دردتون بخوره :)

اگه جوابتو نمیدم بخاطر اینه که وقتم با ارزش تر از اینه که با آدمایی که بهره هوشی اندک دارن سر و کله بزنم😒 یه وقت فک نکنی ندیدم پیامتو☺️
منم میخواستم همینو بگم فک کردم راهکار میخای😅

من قبلا کلللی سرچ کرده بودم چرا هیچکس نگفته بود☹😂

اگه جوابتو نمیدم بخاطر اینه که وقتم با ارزش تر از اینه که با آدمایی که بهره هوشی اندک دارن سر و کله بزنم😒 یه وقت فک نکنی ندیدم پیامتو☺️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
حالا اشکال ندارد ...مهم بوش بود ک رفع شد😅

اره بالاخرهههه

برگ‌ بو پودره؟

برگ خشکه 

عطاریا دارن 

میتونید پودرش کنید بریزید تو چرخکرده یا برگشو بندازید کنار گوشت وقتی پخت بندازید بره 

ما هم تو چرخکرده یه کم پودر کردیم ریختیم هم برگشو روش گذاشتیم 

2738
چقد دلم خواست گوشت کاش حداقل خاب میدیدم

کاش من یه کم علاقه داشتم بهش😑

دنیا برعکسه گلم میدونی چندساله به چشم ندیدیم منوبچههام

عزیزم ☹ یه سری راهکار هس راحتم هس برای جلب روزی 

کاش انجام بدید و اثرشو ببینید 

عزیزم ☹ یه سری راهکار هس راحتم هس برای جلب روزی  کاش انجام بدید و اثرشو ببینید

چه راهکاری گلم .

البته خودمم دعا ثنا میکنم ولی دستم از زمین اسمان کوتاس

چون همسرم فوت شده و با ۳تا بچه زندگیم برام‌جهنمه

کاربری دوم
برگ خشکه  عطاریا دارن  میتونید پودرش کنید بریزید تو چرخکرده یا برگشو بندازید کنار گوشت و ...

بوی چرخکرده رو کامل میبره؟ من از چرخ کرده خیلی بدم میاد

به سمت بیکران‌و فراتر از آن✨                                                   زنانی که پای دویدنشان را بریده اند دخترانی به دنیا می اوردند که بالی برای پرواز دارند🧚🏼‍♀️                                                             غروب های زیبا ...نیازمند اسمان های ابری هستند🪐🌤                   به زودی میام تاپیک موفقیتامو‌‌میزنم🌈
چه راهکاری گلم . البته خودمم دعا ثنا میکنم ولی دستم از زمین اسمان کوتاس چون همسرم فوت شده و با ۳تا ...

ینی سر کار نمیرید؟ 

در کنار واجبات مثل نماز که اگه نباشه هیچی فایده نداره، صبا بعد از نماز صبح خوندن سوره ذاریات و ۱۰۰ بار استغفار 

۷۰ بار هم بعد از نماز عصر 

بعد همه نمازای واجب هم یه سری تعقیباته که اونام بنظر من راحته ولی خیلیا حوصلشون نمیگیره انجام بدن حالا تو پست بعدی میگم چیه 

2706