2752
2734

دوسال شدنمون مبارک خانوم های گل بعضی نی نی سایتها خیلی مهربونن از خودی هم بهترن ❤❤❤💓💓💓💓🦋🦋🦋🦋😘😘😘😘😘

خدای تورو نمیدونم ولی خدای من خداییکه به مو میرسونه ولی پاره نمیشه خدا جونم من به قلمت ایمان دارم میدونم هوامو داری پس توکل به خودت انشالله که حاجت روا بشم 🤲🦋😍

مبارک 

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممنون من تقریا دووسال خورده مهمان سایتم

منم قبلن بودم شاید الان میشد ۳سال یکبار خودم گفتم تعلیقم کردن

خدای تورو نمیدونم ولی خدای من خداییکه به مو میرسونه ولی پاره نمیشه خدا جونم من به قلمت ایمان دارم میدونم هوامو داری پس توکل به خودت انشالله که حاجت روا بشم 🤲🦋😍
حالا چرا عکس پروف منو گذاشتی یلحظه فک کردم خودمم🤣

🥺😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁 اره خیلی خوشم اومد گذاشتم اره خودتم🤣🤣🤣

ولی خوشم نیومد😐😂🥲

عاقا ببخشید بی اجازه گذاشتم 😁😘💓💓💓💓💓 ولی حس میکنم پروفایل یع حس خوبی دارع

عاقا ببخشید بی اجازه گذاشتم 😁😘💓💓💓💓💓 ولی حس میکنم پروفایل یع حس خوبی دارع

ولی برداری خوشحال میشم 😂

حس خوب رو از کاربری خودم میگرفتی خب🥲

اعتقاداتت رو برای خودت نگه دار و انسانیتت رو به تمام دنیا نشون بده 🩷🌙
ولی برداری خوشحال میشم 😂 حس خوب رو از کاربری خودم میگرفتی خب🥲

ببش بر میدارم میزارم توت فرنگی