2737
2734
سلام من برا دخترم دو تا اسم پیدا کردم نایریکا و آرشیدا هر دو به اسمم میخورن شوشو آرشیدا رو بیشتر می پسنده به نظرتون کدوم قشنگتره؟
برایت من خدا را آرزو دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آرشیدا خوش آهنگ تره، انشالله خوش نام باشه عزیزم. اون یکی یه کمی تلفظش سخته.
تو این اتاق تنگ و دلگیرم تا باقی عمرم یه جور سر شه من از خودم فاصله میگیرم دیوار هی نزدیکتر میشه میخندمو دردامو میشمارم تلخه ولی شاید دلم واشه وقتی برای غصه هام جا نیست دیوارو هُل میدم غمام جا شه
2740
نی نی داشتن ارزوی منه من خیلی ناشکری کردم گفتن خدایا اگر می خوای دختر بدی نده حالا دور از جونتون مثل سگ پشیمونم اما اگر خدا بهم دختر بده اسمشو می ذارم نفس اخه نفسم اخه به نفسم بنده داشتنش برام ارزو هست اگر دوست داشتی اسم نفس قشنگه
جمعه روز ایرانی اواره و زیر اوار ماندست ....ایرانی روز قدس نداردتا وقتیکه هموطنش آواره ست
گلبهار جون من از اول از خدا بچه سالم خواستم ولی ته دلم همیشه دختر دوس داشتم روزی صد دفعه خدارو شکر میکنم.هر چی اون صلاح بدونه عزیزم انشاله بزودی مامان میشی نفس هم تو لیستم بود
برایت من خدا را آرزو دارم