2737
2739
عنوان

از کلاس رانندگی خسته شدم😕

838 بازدید | 48 پست

سه روز مونده از کلاس عملی رانندگیم.همه حرکتارو بلدم.فقط مهارتم زیاد نیس.مربی ام اقاس نزدیک ۲۷سالش میشه همه ش بهم دستور میده،برو چپ حالا برو راست،سریع باش...لحنش محترمانه نیس اصن‌در حالیکه من بهش احترام میذارم😕

بهم برمیخوره،تو واقعیتم یکم مغرورم اصلا خوشم‌نمیاد از رفتارش.دیگ خسته شدم از بس حرف شنیدم ازش

شما اینجوری نشدین سر کلاسا؟🤦‍♀️

بدون امیدی برای زندگی...

چرا واسه من خانم بود 

زنیکه میگفت چرا اینجوری میری زاویه پارک دوبل باید خودت بلد باشی( اخه چلمنگ من بلد بودم چرا بیام کلاس) 

من کلاسمو کم کردم نیم ساعت زودتر پیاده میشدم خودمم با ماشین کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نگو من عاشق کلاس رانندگیم  هفت جلسه مونده از کلاسام ناراحتم داره تموم میشه...!

منم از جلسات اول یکم هیجان داشتم خوشم میومد الان دیگ خسته شدم😕

بدون امیدی برای زندگی...
2731

یادش بخیر داداشم میگفت مربی آقا انتخاب کن خشن و جدیه زود مسلط میشی😐خانوما اینطور نیستن کسی که آموزش میده جدی باشه حرفاش تو ذهنت میمونه😖منم خانوم انتخاب کردم😁

از آدم ها بت نسازید!خیانت است هم به خودتان ، هم به خودشان...
چرا واسه من خانم بود  زنیکه میگفت چرا اینجوری میری زاویه پارک دوبل باید خودت بلد باشی( اخه چلم ...

همونن انتظار دارن همه چیو خودمون بلد باشیم🤦‍♀️منم همینطور زودتر پیاده میشم ولی همون یه ساعتم غیر قابل تحمله😕

حس میکنم شاید اگ خانوم بود راحت بودم😕

بدون امیدی برای زندگی...
2738
یادش بخیر داداشم میگفت مربی آقا انتخاب کن خشن و جدیه زود مسلط میشی😐خانوما اینطور نیستن کسی که آموزش ...

از اون نظر اره مسلط شدم ولی خیلی دیگ دستور میده🤦‍♀️😂خوشش اومده انگار.اوایل اینجوری نبود😕😂

بدون امیدی برای زندگی...
افسر هم همینه متاسفانه  این طور حداقل افسرو دیدی عادیه برات 🤦🏻‍♀️

اخه افسرو فقط یه بار میبینم این هر روز ملکه عذاب شده🤦‍♀️😂

بدون امیدی برای زندگی...
همونن انتظار دارن همه چیو خودمون بلد باشیم🤦‍♀️منم همینطور زودتر پیاده میشم ولی همون یه ساعتم غیر قا ...

فرقی ندارن زن و مرد 

البته قابل پیش بینی بود تو دوازده سال تحصیلم خیلی معلم خوبی ندیدم اینم یه معلم عین بقیه 

2706