2737
2734
عنوان

به نظرتون این شغل مجازی خوبه😶

284 بازدید | 35 پست

باید واسه یه شرکت تولید محتوا انجام بدم به من موضوع میدن متن مینویسم هرروزم کار دارن و من دانشجو ام و تا 6 عصر حدودا بیمارستان و کلاس دارم حقوقش ماهی 7 تومن میتونم آیا؟☹️

نمیدونم بستگی داره به خودت

به نظرم برنامه ریزی کن ببین میرسی تا روو کاغذ ننویسی و برنامه نچینی نمیتونی تمرکز کنی.

راستی چه شرکتی و چه متنی مینویسی مثلا؟

میشه بگی منم دنبال اینجور کارم و نیاز دارم . بازم استخدام میکنن؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

آره خیلی خوبه 

اگه نمیخوای من میتونم 

ریسرچرم

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
نمیدونم بستگی داره به خودت به نظرم برنامه ریزی کن ببین میرسی تا روو کاغذ ننویسی و برنامه نچینی نمیت ...

من خودم الان واسه س تا شرکت محتوا تولید میکنم ولی خب اونا واسه هر فایلی 20 تومن میدن این ماهی 7 میده

2738
من نمیدونم از کجا شغل مجازی پیدا کنم و اصلا کجا دنبالش بگردم که معتبر باشه

هر کدوم از شغلای مجازی که ازت پول خواستن بابت ثبت نام اینا همشون کلاهبرداری هستن مشخص

والا تاجایی ک من تودیوار دیدم هیچکدومش ب درد نمیخوره.همشون پول میخان

خیلیییی دوس دارم چون۲۴ری وقتم خالیه ولی همش سرکاریه

دلم میخواد کلی نوار کاست بزارم جلوم که از صدای تو پر باشن، برم کنار دریا لبه ساحل، بشینم زیر نورِ مهتاب تک تکشونو گوش بدم و حین گوش دادن صدای خودت رو از پشت سرم بشنوم و بعدش این انگشتات باشن که موهای در دسته بادمو پشت گوشم بزنن😌🌊🌸🤍
من خودم الان واسه س تا شرکت محتوا تولید میکنم ولی خب اونا واسه هر فایلی 20 تومن میدن این ماهی 7 میده

دادن بهت همون۲۰تومنو؟

دلم میخواد کلی نوار کاست بزارم جلوم که از صدای تو پر باشن، برم کنار دریا لبه ساحل، بشینم زیر نورِ مهتاب تک تکشونو گوش بدم و حین گوش دادن صدای خودت رو از پشت سرم بشنوم و بعدش این انگشتات باشن که موهای در دسته بادمو پشت گوشم بزنن😌🌊🌸🤍
والا تاجایی ک من تودیوار دیدم هیچکدومش ب درد نمیخوره.همشون پول میخان خیلیییی دوس دارم چون۲۴ری وقتم ...

نه همشون سر کاری نیستن خودم واسه س تا شرکت کار میکنم همه رو از تو آگهی شیپور و دیوار پیدا کردم معتبرم بودن هیچ مدرک یا هزینه ای بابت ثبت نام ازم نخواستن ماهانه ام تسویه میکنن

2706